Léta jsme nevyhodili žádné jídlo, když to nesníme my…+ Jídelní lístek

Sní to pesy, nebo kočky, nebo koně, případně ovce. A Sharkan má bohužel asi úplně jiné chutě…:o)Už někdy v březnu, pod dojmem ” shodil jsem 4 kila”, jsem zatoužila po krabičkové stravě FFmenu, jenže´, tehdy bohužel” řiditel zdejší severočeské sekce neměl v okolí žádné klienty. Jenže já po krabičkách FFmenu, pod dojmem čím dál tím většího mladistvého a sexy vzhledu Sharkana, toužila!

A pak se to stalo, v září nám severočeské FFM nabídlo zkušební týden a tak jsme vklouzli do zdravých krabiček!

Ten první týden se nám jídlo zdálo velmi chutné, skvělé a dostatečně syté a tak jsme plynule přešli do nezkušebního měsíce.

Filip byl ze začátku spokojen, protože v lednici denně nacházel 5 jídel denně a chutnalo mu všechno. Semnou to bylo o dost horší, a tak po mně už v prvním nezkušebníém týdnu zbývaly nejméně 1-2 krabičky denně, což se časem podstatně zhoršilo.

Největší problém firmy FFmenu vidím v tom, že jediné používané maso v jejich jídelníčku je kuřecí, případně krůtí, rybí, nebo sojové, další pak v tom, že masa, zejména toho kuřecího a krůtího, bylo v mých porcích velmi málo – maximálně 5 deka denně, cca jednou za 2-3 dny. ” Svíčkovou” se sojovým masem jsem se necítila saturována, a pokud jde o ryby, které běžně jím jen na Vánoce, nebo u moře, není nic tak strašného, jako rybí umrlec, připravený cca 36 hodin před konzumací, uzavřený v krabičce k ohřátí. Zkrátka a dobře, když si Filip ohříval rybu ( pokud se nenacházela v koprové omáčce), musela jsem z domu! Trošku mi taky vadilo, že vždy po rybě k večeři, byla následující den k snídani, případně dopolední, či odpolední svačině, rybí pomazánka, k večeři pak ryba zapečená v těstovinách, nebo bramborech….

Další velký problém vidím v používané zelenině. Já mám moc ráda zeleninu syrovou, ale “kvaky” z čínského zelí mi nechutnají. Taky mi nechutná zelenina mražená, nebo sterilovaná, kterou obsahovalo každé jídlo se zeleninou, tedy prakticky každé druhé jídlo.

Vydrželi jsme celý měsíc. Po Filipovi v předposledním týdnu zbývaly cca 2 krabičky denně, po mně 3, v týdnu posledním 3 po Filipovi, po mně i 4.

Krabičková strava FFM mi vzala denně cca 250,-Kč, protože to, co jsem jedla, nestálo víc než za 50,- Kč denně. Naopak, dala mi pocit, který jsem nezažila mnoho let, pocit celodenního hladu, hladu od rána až do večera.

Ovcím jsme se snažili vnutit alespoň tu zeleninu, ale asi máme rozmazlené i ovce:o)

Zde k nahlédnutí jídelní lístek :

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *