Sem i tam

Už mám funkční i fotky, HEČ! :o)

Jak ArthurDent slíbil, tak udělal, a nás co jsme si řekli, začal postupně přenášet kamkoliv si řekneme, doufám, že těch míst nebude moc, ono bude i tak dost těch míst, kam se přenesou jiní.

Já byla přenesena včera a připuštěna dnes, a mile překvapena, je to sice zvenku jiná stránka než tahle, je zatím i trochu moc bílá, ale je to určitě jen věc zvyku, případně nějakých pozdějších úprav.

Jak moc jiná je zevnitř, to jsem zatím ještě nezjistila, netuším, co všechno nebudu umět, nestli mě vůbec někde někdo najde, momentálně je nepodstatnější, že přenesen je celý obsah, včetně fotografií,  Pastelky i Teidu. Co vlastně bude s Teidu po 30.6., taky skončí?

Komentáře na novém bloku fungují “trochu jinak”, zejména 1. komentář každého komentátora vyžaduje moje ověření, ty další už prý pak “pudou samy”, takže pokud byste zabrousili, třeba proto, abyste dali vědět své nové adresy ( já bych se pokusila vyrobit na centrální stránce nový odkazovník), nelekněte se, komentáře na avocode nikdy cenzuře podléhat nebudou:o) !

Jinak zatím pátrám, například, jestli

1. dříve 3 :o) . To, že se nezobrazují v archivovaném mnohé starší fotky :o( je tím, že mají víc než 68kb? Co s tím budeme dělat?:o)

2. Mohla by stránka taky spolupracovat s tímhle http://vsevjednom.cz – myslím přehled přístupů ( ale nespěchá to:o)) )

Barva :o) – funguje!

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *