Proč mít věci složité II.

I když, nejsem si jista, zda se to naopak nezačíná být složitější:-)Jo jo, k jménu “Sedláčková” mi přibylo jméno, tedy příjmení další, což by možná nevadilo, pokud by k tomu existoval nějaký klíč.
V posledních měsících používám čím dál tím víc kosmetiky Avon, tedy, ani ne tak dekorativní kosmetiky, jako spíš prostředky pro údržbu vlasů, mýdla, peelengy a podobné nesmysly a tak jsem si řekla ” Proč nebýt Avon Lady a nekupovat si ty věci rovnou se slevou, sama si je objednávat a nečekat dlouhé týdny než mi někdo opatří to, co chci.”
No a tak jsem se přes internet přihlásila do systému Avon.

Po pár dnech mi zavolala paní Avonová s kterou mám zítra schůzku pod ocasem, paní, která se mi představila jako Skokánková. Pravda, musím říct, že mě trochu uklidnilo, že není Sedláčková:-))

Potřebuji revizi elektřiny na chalupě a sháním revizního technika. Pitros mi sice jednoho poměrně briskně sehnal, ale ten je až z Prahy.
Včera jedu Roudnicí z nákupu a do očí mě udeřila na jednom domě cedule ” Revize elektroinstalací”, zabrzdila jsem a vytáhla blok, abych si poznačila telefonní číslo. Byla tam dvě, jedno na mobil a jedno na pevnou linku, no a věřte nebo ne, pan revizní se jmenuje SKOKÁNEK.

OMG co se to děje?:-))))))

P.S. Podle toho správného klíče by se měla žena od kosmetiky správně jmenovat rovněž Sedláčková, když se tak jmenuje kadeřnice, pedikérka a kosmetička!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Proč mít věci složité II.

  1. No já jsem na tom podobně, v práci máme řidiče Sedláčka, obchoďáka Ondráčka, a sklad máme pronajatý od paní Horáčkové. No mě se ty ..čkové tak pletou, že řidiči říkám Horáček, Horáčkové Ondráčková, a tak dále, no nemůžou se prostě všichni jmenovat třeba Černý, nebo Bílý? Ale co kdyby pak někdo byl barvoslepý že?

  2. Ale vždyť je to naprosto logické. Jakmile se někdo dotýká přímo Tebe (vlasy, kůže i nohy) je Sedláčková, neb s trochou nadsázky osedlá tělo… No a když je to dodavatel, ať kosmetiky nebo papíru pro úřady, musí za Tebou skočit, tudíž je to Skokánek(ová). Takže Pitros jako správný Damomanžel by měl být zcela jednoznačně Sedláčková :o))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *