Dovolená jako od Ala Bundy:-)

Přesto, že se vždycky velmi zdráhám navštívit nějaký velký obchodní komplex, nebylo vyhnutí.Dodělala jsem z převážné čísti svou první velkou mozaiku a potřebovala jsem nějakou barevnou spárovací hmotu, takže do OBI.
Zvolila jsem OBi ve Štěrboholích neb to mám cestou na Teplickou dálnici.

Štěrboholské OBI je součástí šílené věci s názvem EUROPARK, kam nechodím protože je to velké, studené, nemilé a nesmí se tam kouřit.

Komplex EUROPARKU a OBI ve Štěrboholích má samozřejmě obrovské mnohařadé megaparkoviště, aby všichni ti šílenci, kteří zde tráví odpoledne, večery a víkendy, měli kde zaparkovat.

Přijela jsem a jala se hledat parkovací místo, v tom vidím, skutečně, nešálí mne zrak, jeden parkovací pruh je vyklizen od aut, vyplněn bílým pískem ( asi aby to vzbuzovalo dojem, že se nacházíte v Karibiku).
To není všechno.
Na bílém písku zelená pruhovaná lehátka a DÁLE 2 bazény, jeden větší, jeden menší, oba s vodou.
Na lehátkách i v bazénech plno bytostí v plavkách, bytostí ve věku od 3- do 130 let.
Málem bych zapomněla, stánek s ovčerstvením pochopitelně, pro děti limča a ” mámo, skoč mi pro pívo”.

Kolem stovky zaparkovaných aut a ve větší vzdálenosti kolem Jižní spojka, Štěrboholská magistrála, nájezd na Teplickou a Hradeckou dálnici.

Ponejprv mne napadlo, že se jedná o nějakou reklamní akci výrobce bazénu, nebo písku, nebo lehátek, nebo čehokoliv, ale ne, na ničem žádné reklamní nápisy, prostě jen písek, lehátka, voda a limča.

A tak se mi vybavil jeden z dílů seriálu “Ženatý se závazky”, díl, v kterém Al za velmi teplého počasí jede trávit s rodinou dovolenou do klimatizovaného obchoďáku.

Málem jsem zapomněla, to koupání je bez vstupného:-)))))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Dovolená jako od Ala Bundy:-)

  1. :o) To beru. Sice si nejsem jistý, jestli zajistím parkování se souhlasem majitele, ale nikde není napsáno, kolik míst může zabírat jeden subjekt :o) V tomto případě dokonce dva, tedy my :o) Mno, což kdyby tam Pitros roznášel párky? :o)

  2. cat:-)Tak zajisti parkovací úsek ve Smíchovském Kafefůru, já dodám písek a bazén:-))) Ještě musíme sehnat někoho, kdo zajistí občerstvení!!

  3. Vždycky jsem tvrdil, že nejraději se opaluju pod lustrem… nicméně tohle koupaliště by šlo dotáhnout k dokonalosti a vytvořit ho v PODZEMNÍCH garážích :o)) Pokud by i tak se našel exot ráchající se v bazénku, mohl by dostat nějakou zvláštní cenu 😉

  4. catmyslím to naprosto vážně a to není všechno:-)) hned u vchodu jsme si v čínském bufáči daly s Bárou jídlo a kolem nás po mramorových chodbách vesele pobíhaly dězi ve věku 5-15 let v plavečkách:-))) Opravdu roztomilý zážitek:-))))

  5. COže??? Mo. to myslíš vážně? Že by se mi kvůli tomu chtělo jet přes celou Prahu a ty exoty si vyfotit, to zrovna ne, ale představa je to lákavá… A pak ty jejich obličejíčky nadšené z ráchání v bazénku hned vedle jejich plechového miláčka a milionu jiných…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *