Asi mají radar

a dnes je venku tedy megahnusně:-(
Pesy mě běžně budí kolem 7, myslím ráno:-), tedy zejména Zlato, protože chce piškoty s mlíkem a odjakživa je to důležitější než “vyčůrat se”, to prostě udělá až pak, po snídani.
Se Zlatem se naučily znovu snídat i ostatní blöndýny, ty dostávají mlíko a po návratu z venku pak 2-3 piškoty.
A tak stejně jako každý jiný den jsem dnes vstala kolem 7 a šla mlíkařit, pak jsem jako obvykle otevřela dveře ven.
Zlato asi na 5 vteřin vyběhlo, ovšem Geri a Tna se vrátily do postele, ” No nedivím se” pomyslela jsem si a pokračovaly jsme ve spánku, samozřejmě bez piškotů, ty jsou na řadě až po čůrání.
Podruhé jsem vstala v 9, protože mě Zlato v posteli mlátilo tygrem. Geri a Tina se v posteli posadily,
otevřela jsem dveře ven, Geri a Tina si opět lehly,
i já jsem si znovu lehla.
A máme tu jedenáctou, ještě jsem je ven nedostala, tak si asi zase lehnu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Asi mají radar

  1. Madlenka ta ne,ta byla speciální, nejedla s blondýnama a nejedla granule, ani psí konzervy a pokud ano, tak jen některé. Každý den,když chystám jídlo blondýnám, se zamyslím, kde je Madlenčina miska a začnu přemýšlet, co bude mít k večeři. Pořád to není lepší.

  2. katch,tak u nás o tom, kolik je hodin rozhoduje Gerinka. 7 večer je v poslední době nekdy tak mezi 2 a 1/2 3, nejpozději ve 3 a vůbec se s ní nedá diskutovat, prostě se ustanovila vedoucím jídelny a když " nastane čas", chodí tak dlouho bouchat do plechové krabice v které mají jídlo, že se to prostě nedá:-)))

  3. mají radar,nebo budík, nebo něco takového…náš pesa už si zvyknul, že občas se po ránu nikomu vstávat nechce, takže je ochoten vydržet dělat, že spí i do osmi 🙂 ale jakmile se blíží půl sedmá večer, už čeká u misky. A nedej bože, když se výrobce jídla (já) třeba o minutu zpozdí – to pak kňučí a oňuchává všechny kolem…Jen změny času mu dělají v hlavě trošku bordel…a nám taky…:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *