Už víte, co letos k vánocům?

Já vím:))
V posledních letech jsem pravda nad dárky k vánocům moc nepřemýšlela, až vloni, když jsem koupila Filipovi Zlato, což je opravdu povedený dáreček:-))
Letos už jsem pak v několika obchodech viděla věci při kterých se mi vybavili různí obdarovávaní, pár věcí jsem ještě naopak neviděla, ale vím kam pro ně.
Nicméně, hlavními obdarovanými u nás budou letos pesy. Zlato a Tina dostanou chipy / Gerinka už ho má / a Geri dostane tu novou nohu.
Nabídek na rychlé vánoční půjčky, které je možno začít splácet až na velikonoce, využívat nebudu, prodám auto, třeba mi k vánocům někdo nějaké půjčí:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Už víte, co letos k vánocům?

  1. No, ono to docela chápu. Ale je fakt, že auto si prakticky jinak než na leasing nekupuju… :o) Ale televizi bych si na splátky tedy nekoupil, bez té se obejít dá :o)

  2. Já už jsem zažila chvíli, kdy jsem stála před dluhem 10.5 mega a nebylo to na Damoklu:-)))) a od té doby co je na dluh, to mít nemusím:-)

  3. Tvá poslední věta by měla být zarámována… Moc se mi líbí… Já měl dosud pouze teorii: Proč nemít štědré Vánoce, o Velikonocích pak získáte nové hosty – exekutory :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *