Další potvrzení faktu, že nejsem žena:-))

Ženy posílají delší esemesky, jsou v nich emocionálnější a podrobnější…“Hlasatelům ženské mnohomluvnosti teď dokonce nahrál i dr. Simon Yates z Hallam University v anglickém Sheffieldu, jenž po čtyři léta zkoumal, jakým způsobem mezi sebou komunikují prostřednictvím textových zpráv příslušníci obou pohlaví ve věku od osmnácti do třiceti let.

Ze studie, o níž informoval britský list The Sun, vyplynulo, že esemesky od něžnějších poloviček lidstva jsou zřetelně delší než ty, jejichž autory jsou muži. Ti se vyjadřují stručněji a lakoničtěji, častěji používají sarkasmus, nešetří ani vulgaritami až obscénnostmi.”

Tak nevím:-)) a Vy,kterým občas nějakou SMSku pošlu, mi jistě potvrdíte, že asi nejsem žena.
Nedávno jsem na esemeskové téma hovořila s tomíkem. Sedíme sedíme a jemu stále chodily esemesky na které obšírně /přes několik zpráv/ odpovídal.
” No to je pěkné teda, mně když píšeš SMSku, tak je to většinou jedna věta!” zabublala jsem.
” No, ale ta zpráva na kterou odpovídám byla velmi dlouhá, zatímco TY i takhle dlouhé zprávy nikdy neposíláš!” odpověděl tomík.
” Ne?:-))” ptám se.
“Ne” odpovídá ” podívej se, tady máš ukázku 3 svých SMSek!” a ukázal mi přehled zpráv ode mne doručených. V té jedné stálo
“Humpolec” – touto zprávou jsem evidentně sdělovala, že už jsem v Humpolci a maximálně za 3/4 hodiny budu v Brně:-)))
“Jo” asi jsem s něčím 100% souhlasila.
” Praha”, zřejmě jsem sdělovala, že nejsem v Roudnici.

No, asi bych se mla zamyslet nad svým bytím:-)))))))))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *