Slováci už kopou hromadné hroby

aneb příprava na pandemii…….Zdá se, že to není žert, dnes jsem to slyšela v poledních zprávách na ČT 1.
Starostové slovenských měst obdrželi nejprve dopis hl. hygienika Slovenska o možnosti pandemie ptačí chřipky a bezprostředně na to obdrželi dopis oblastní hygieničky v kterém jim doporučuje, aby vytipovali v lokalitách jedotlivých měst místa pro hromadné hroby s kapacitou x míst pro každé město.
Starosta jednoho z měst byl dopisem velmi zaražen ( nedivím se) a proto hygieničku požádal o bližší upřesnění, načež se mu dostalo dalšího dopisu s přesným popisem pojmu “hromadný hrob”, tedy, jak má být jáma velká, kolik osob je možo pokládat vedle seba a v kolika řadách, kolik je jich možno vrstvit na sebe a jaký další materiál je proto toto zařízení nezbytný ( asi kolik nehašeného vápna bude potřeba na 1 kus mrtvoly).
Tak Vám teda nevím, buď jsou slováci tentokrát hodně popředu a nás nechávají úřady v blažené nevědomosti a nebo se na Slovensku někdo zbláznil.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *