Leden plný dárků?

Snad to vydrží i po zbytek roku:-)))Vánoce, čas obdarovávání dávno pryč a já se nestačím divit:-)
Začalo to tím, že se můj syn setkal v prosinci na pivu s nějakým cizím chlapem, který si povídal se známou z ulice, a to proto, že on byl Němec a ona v Německu 20 let žila, můj syn německy neumí. Bavili se o autech a ten cizí chlap řekl synovi, že má zbytečné auto Citroena AX a že mu ho dá, když si pro něj do Německa přijede.
” No neblbni!!” povídám synovi ” Bůh ví co za tím je! Připadá Ti normální,aby Ti někdo dal auto?? Určitě to bude nějaká šílená kraksna a ty tady ještě zaplatíš za to, abys to mohl dát do šrotu.” Syn neposlechl a o minulém víkendu, pro auto jel, dostal ho skutečně zadarmo, auto vyrobené v roce 91, do provozu uvedené v roce 96, od 1.majitele, normální dobré pojízdné auto s najetými 90 tisíci km, které vypadá německy, tedy jako nové, zevnitř i zvenku.
V pondělí jsem si jela pro práci ke klientovi a dostala jsem mimo peněz, které za ní budu teprve fakturovat, peníze jiné, peníze které jsem vůbec nečekala, peníze na celou zamluvenou letenku tam i zpět.
V úterý volal z Plzně doktor přes endoprotézu a sdělil mi, že je prakticky vyrobená ( 20 tisíc), ale nemám si dělat starosti, přesto, že jsem ji objednala, nemusím ji platit dokud se nerozhodnu jistě, že tu operaci ano, když se rozhodnu, že za rok, zaplatím ji za rok, když se rozhodnu, že vůbec, použije ji po drobných úpravách pro jinou psí nohu, prý žádný problém.
Nezačíná ten týden špatně pomyslela jsem si:-))
Dnes volal pán, který má realizovat tento rok mou kotelnu, aby mi odpověděl na dotaz, zda k ceně, která mi byla vyčíslena v mejlu, přibude ještě 35-50 tisíc za vyřízení všech povolení ( všechny ostatní nabídky /6/ tuto sumu obsahovaly. “Nene” pravil ten dobrý muž ” pokud nám tu práci zadáte, všechna povolení, včetně vyřízení dotace Magistrátu Vám vyřídíme jako bonus zdarma.”
Tak mne ponejprv napadlo ” Co bych si tak asi měla přát na čtvrtek?”:-)))), ale nebudu si přát nic, příjemná překvapení jsou přece ten nejlepší dárek:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Leden plný dárků?

  1. Sem ještě zapomněla, že jsem v neděli dostala nový monitor, teda sem na chalupu jako, takový ten placatý a stříbrný, předtím jsem měla černý:-))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *