A co ti cadilaciiii?

Aneb rozhodně to nemáte zadarmo:-)
Chcete Cadilaca skoro zadarmo? Nic snazšího:-))
Vydejte se k Mountfieldovi, něco si kupte, pak si zatočte, nějaká sleva určitě bude a ještě navíc budete zařazeni do slosování o fungl nového Cadilaca, tedy, pokud Vás Jiřina vylosuje:-).
Některé už vylosovala a zdá se, že tento akt se pro některé lidi stane černou můrou, výhra je totiž nezdaněná.
Tak nevím, zda se má jednat o daň darovací, která je 7% z milionu (tedy pokud není Mointfield Váš rodinný příslušník v pokolení přímém či nepřímém) a nebo, zda se má jednat dokonce o daň příjmu, to už by bylo s těmi % podstatně horší. V každém případě, stane-li se Vám to neštěstí, že Vás Jiřina večer vylosuje, začněte přemýšlet, co všechno budete muset prodat, abyste si mohli odvézt auto, které byste si třeba vůbec nevybrali.
Taky si můžete dát inzerát:-) ” Daruji Cadilaca, pokud si zaplatíte daň!”
Tak mě vlastně ještě napadá, co ty slevy několik až 100%, jak se s daněmi vypořádá pořadatel v takovém případě? Co když si vytočíte 100% třeba na bazén na půl milionu? komu co zaplatí provozovatel akce?

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „A co ti cadilaciiii?

  1. Spolupracovnik patri k jednem z tech co vyhral :-)))A je to tak, prej je dan 19%, cili nejakych 230 000, zatim nevi, jestli auto muze prodat hned nebo az za rok nebo jak. Ma radost, to jo, ale zaroven starost co s tim, auto je to pekne, ale financne narocne na provoz, teda pro neho. Zacatkem brezna si pro nej pojede do Prahy, tak sem zvedav co a jak. Pak dam vedet, jak to vsechno dopadlo 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *