Mareš se zbláznil

a nebo si myslí, že řídí Felicii.Od včerejška poslouchám ty odposlouchané telefonáty mezi gangstery okolo soudce Berky a ředitele NBÚ Mareše a žasnu.
Dnes jsem zkoukla i neoholeného Mareše v jeho utikáčku a poslechla si nablblé a zbytečné kecy samotného Mareše a jsem užaslá totálně.
Chápe ten člověk vůbec, čeho se patrně naprostým omylem stal ředitelem? Pochopil, že neřídí pobošku Alberta v Aši?
Evidentně nepochopil.
Je to jen pár týdnů co jsem Mareše slyšela oponovat námitkám pracovníků ČSA proti probíhajícím prověrkám v této organizaci. No, nebylo to oponování, bylo to arogantní deklamování čehosi, těžko říct, jestli jsem jen já, nebo i zúčastnění nepochopili čeho. Ředitel Tvrdík měl v obličeji stejně připitomělý výraz jako já.
A co na to premiér? Kdepak, neposlal na Mareše ozbrojené policisty, aby mu natřískali prdel jako účastníkům CzekTeku, naopak se sobě vlastním bohorovným klidem mu dal čas do středy, aby “vše vysvětlil”.
A Mareš? Tak ten se za dnešního ranního rozbřesku nezastřelil ani ve své, ani v cizí pracovně, kdepak, neoholený přispěchal do Strakovky přímo z lázní.
Tak si počkáme do středy na to, že nám premiér oznámí, že pan Mareš odstupuje ze své funkce do doby než se očistí. Pan Mareš nám sdělí, že odstupuje než se očistí před soudem na který se obrátí, aby nepoškodil premiéra a potažmo ČSSD, pak si sedne s Krausem někde do kavárny a budou čekat, až jim příští koalice přidělí nějaké trafiky.
Nemáte pocit, že už toho ta ČSSD posrala opravdu dost?

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Mareš se zbláznil

  1. No jásihlavně myslím, že člověk,který chce vést takový úřad si musí dávat zatracený pozor na všechno co dělá, i na to,jak chodí na záchod. Vem si kolik je politiků a vysokých státních úředníků o kterých člověk vůbec neslyší, nikdy,nic.

  2. myslíšže by ty odposlechy šli zdramatizovat, nedávno měl Čtvrtníček s Lábusem doocela úspěch (u mně určitě) s “Ivánku můžeš mluvit?” a úspěch plodí dvojky a trojky (hlavně u filmů)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *