No tak tohle nevymyslíš:-)

a pak, že jezdit se má pomalu:-)))
Fakt už jsem šla spát, dokonce už jsem si správně uložila všechny polštářky a medvídky a….
jet to auto jsem přeslechla, takže nejelo moc rychle a zřejmě vyjelo z vedlejší boční ulice, já slyšela až tu strašnou prdu a houkání alarmu a tak, protože mám venku taky zaparkované auto, které je navíc mého muže a myslím, že bylo hodně drahé, vylítla jsem a bosa na ledový balkon přes 3 pokoje.
A co nevidím, totiž co vidím, na rohu ulic stojí auto a je vklíněné do dvou auta zaparkovaných v ulici po pravé straně-částečně na chodníku. Vklíněné do obou a evidentně to nešlo ani tam, ani zpět.
“Ujedou” napadlo mě a tak jsem se hnala pro bačkory, župan, propisku a nějaký papír.
Do toho mi volal soused z vedlejšího bytu, zda to vidím a v mezidobí řidič zařazoval postupně 1 a rval to o metr vpřed a zpátečku na kterou to rval zase o metr a půl zpět a z obou zaparkovaných vozidel postupně ulítávaly zrcátka, nárazníky, prahy, atd..
Přiběhla i Kára, která se vzbudila, z protějšího domu to někdo fotil a z narušitelského auta vysedl řidič a spolujezdec, spolujezdec šel za volant a původní řidič šel auto rozhoupávat.
Já se v mezidobí snažila opsat značku a druhou rukou jsem mačkala 158. Chlapcům se rozhoupat podařilo, závěrem urazili ještě přednímu autu zadní lampu a jak jinak, se zhasnutými světly odjeli ulicí nahoru. Za pár minut dorazila policie ulicí dolů. Pak několikrát objeli blok a to je celé.
A já se jdu snažit rychle usnout, protože za pár hodin mě zajísté probudí:
“DOPRDELEEEEEEE, KTERÉ HOVADOOOOOOO?????!!!!!”

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *