Vyvadil- dobrý výdrb:-)

Kauzou soudce-nesoudce Vyvadila nás bavili v posledních pár týdnech.Soudce-náměstek Vyvadil, kdysi advokát, pak cosi, pak zas advokát, docela mě překvapilo, kdo ho “vyrazil” nahoru k tomu brněnskému soudu a pak najednou, náměstek ministra spravedlnosti, pane jo, to je kariéra.
Drzý Výrostek Vyvadil na ministerstvu ve funkci náměstka zazlobil a ani se ministrovi nedivím, že se mu jeho počínání nelíbilo. No a pak už jsme mohli přihlížet frašce tahání se o Vyvadila mezi Paroubkem a Němec.
Byla jsem napnuta jak kšandy, jakže to s tou koalicí vládní dopadne a ejhle, on to v pondělí vyřešil předseda soudu Baxa a Vyvadila si šupem stáhl ze stáže na ministerstvu / úplnou shodou okolností se ministr Němec nacházel o víkendu v Brně:-))/.
To bylo v pondělí. Dnes je středa a Vyvadil dostal od soudu padáka:-)))))). Ale nebojte, prý se bude o svůj talár bít jako lev!!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Vyvadil- dobrý výdrb:-)

  1. Hezké řešení :o) Myslím, že bychom měli do politiky, soudnictví a státní moci obecně dát tři pravidla: Popravit, popravit a popravit. Oni by třeba víc uvažovali, než něco provedou :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *