Už za 6 dní “Ola”

Zapomněla jsem si vyzvednout řidičák!Můj prahistorický růžový řidičák sice stále platí a vzdát se ho rozhodně nehodlám, ale usoudila jsem, že moje 3 zcela oddělené stránky by se nemusely v cizině líbit a nemyslím jen třeba policii, ale ani pracovníkovi půčovny aut, kterému musím řidičák na letišti ukázat. Už před rokem se paní kroutila a to ty stránky ještě tvořily celek. No takže jsem si myslela, že všechno mám a ouha, řidičák stále v Kongresové!
Včera sem shlédla na ČT 1 několik módních přehlídek, většinou italských a zjistila jsem, že jsem totálně out. Ten nový kus plavek je k ničemu, plavky se letos nosí jednobarevné, nejlépe bílé, k nim pak tílka ( k spodnímu dílu) nebo sukýnky ve stejné barvě ( k vrchlíku). Poprsí je nezbytným doplňkem, aspoň 2/3 ho musí být z plavek vidět ( tak to svým loňským jednobarevným modelem, jenž je mi malý, splňuji). Velké zadky a celulitida se samozřejm nenosí ani letos, ale není prý nutno zoufat, pravila dokonale krásná návrhářka ” žádná ženská krása prý není dokonalá” a všechno je možno řešit různými přehozy. Přehozy mám i jednobarevné, tak vezmu sebou ten 180×180.
Bílé tílko mám, ale, je nemožné, takže z Kongresové to musím vzít přes Kafefůr, tam mám na poměrně malé ploše na výběr tílka u Marksů, nebo v K+H (nebo M?) nebo u NY.
Bude to ještě rušných 6 dní:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Už za 6 dní “Ola”

  1. Kdo? No neviditelná ruka trhu a všechny ty šílené baby, co si jdou koupit to, co tm modelkám tak sluší:-)))

  2. Otázkou (pro mě tedy) však zůstává, kdo říká, co je zrovna “trendy” a “in”. Jestli nějaká osoba tvořící módní časopis, pološílený návrhář či někdo úplně jiný. Když kouknu do mailu na nové modely plavek, nazval bych to spíš kousíček látky zakrývající pouze “otvory” (dámy prominou, slušnější výraz už mě nenapadá) a s provázky (šňůrkami) vtipně umístěnými tak, aby bylo jasné, že jde o plavky a nikoliv kousek látky přilípnutý k nedostatečně utřenému pozadí :o)))

  3. A což se inspirovat v minulosti a rovnou si koupit koupací šaty? Než vymýšlet plavky a nějakou plachtu přiměřené barvy a tkaniny :o) Pěkné koupací šaty z minulého století zakryjí vše, nikdo je zaručeně mít nebude, tudíž budeš originál… a plachta může zůstat doma :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *