Hola:-)

Tak jsem doma!Včera ve 2 odpoledne jsem ještě plavala v bazénu a bylo opravdu horko, snad nejteplejší za poslední týden, pak jsem, asi 10 minut před plánovaným odjezdem na letiště zjistila, že se mi ztratil Daglesíček, a tak jsem musela podniknout hon na areálové uklizečky, nakonec se našel v jednom uklízecím vozíku, ale oba jsme z toho utrpěli takový šok, že jsem ty poslední desítky minut v teple nějak moc neprožila.
Když na mne v Ruzyni kolem půlnoci konečně vyplivli kufry, první, koho jsem v příletové hale uviděla byl můj syn, usmíval se a dal mi pusu a tak mi ta zima a sníh taky nepřišly tak strašné:-) no a dnes svítí slunce, takže jsem splnila co jsem slíbila a přivezla jsem ho.
Takže, jsem doma a popojedem:-)), čekají daně, Wobenzym, operace, kontrola před psí endoprotézou, volby, pokemon Anička a taky je potřeba nezapomínat na lásku, bude přece máj:-)). Ale teď hopsa hejsa k Labi za pesama a Ňuňou!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Hola:-)

  1. Vítej zpět Mo. :o) A díky za to slunce, hezky se na něj dívá :o) Akorát jsem slyšel, že zítra má zase utéct. Když už něco tak velkého vozíš, tak to chce na déle, než jen na návštěvu :o))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *