Čímpak to voníte

dámy a pánové?Návštěvy parumerií už pro mne dávno nejsou radostí:-)), pokaždé když vejdu,omdlím, nejen z té koncentrace vůní, ale zejména z pohledu na ty miliony krabiček a lahviček. Vlastně už do parfumerek raději ani nechodím, a poku ano, tak se zavřenýma očima došítrám ke své značce a bez okukování novinek, upoutávek a nabídek, sáhnu po té své. Prostě nejsem schopna si vybrat, všecho voní ponejprv krásně a pak se to rozloží do věcí, které nesnáším, vanilka, skořice, citrus.
Moje značky jsou Klein, Armani a Guci, už moc let hlavně Guci, ale i od něj už jsem utržila pár ran:-). Růžový Guci je v “druhém kole” tak prosycen šalvějí, že raději nenadechuju a zelený pánský, kterého jsem koupila vloni Filipovi -skořice.
No a tak se svěřepě držím svého oblíbeného Guciho v černém, kterého už po těch letech ovšem zase necítím vůbec:-(
Předvečerem jsem dostala k narozenínám Chanel, naštěstí ne “5”, tenhle se jmenuje Chance a sama bych si ho asi nekoupila, ale kdyžjsem včera dojela k Labi řekl Filip ” Co to je? Tímhle voněly celé Kanáry!”.
No a tak se ptám, jaké vůně, kterých značek používáte, proč a čím voní?

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

19 komentářů u „Čímpak to voníte

  1. No to se nedá tak zjednodušovat, někteří lidí souloží tak, jako by tam nebyli, někteří se tak chovají v posilovně, takže to je myslím různé:-))

  2. sem někde četl, že při jedný souloži se vydá tolik energie jako když se vystoupá po schodech s cepínem do druhýho patra. A tak by mne zajímalo, za kolik souloží potom vydá jedna posilovna, máte nějaký jednoduchý přepočet?

  3. Prakticky cokoliv náročnějšího než vylezení schodů :o) Konkrétně jsem měl na mysli posilovnu, kde se občas snažím ukázat :o)

  4. Osobně upřednostňuju Adidas. Nicméně jsem narazil na druhý zásadní problém u antiperspirantů. Sice všechny mají vydržet 24 hodin a úplně cokoliv, nicméně v praxi existují pouze dva, které mi při zátěži nezačnou stékat (pěkně nepříjemný) po těle – Adidas a Calvin Klein.

  5. a za chvíli se dostaneme k typicky nedělnímu tématu, jen jsem si myslel že ho začnem probírat v poledne u obědu. :o))) Jinak všem pokud možno klidný příští týden :o)

  6. to je nápad! vyrábět spreje s močovinou pro přejemnělý slušňáky, to by moh bejt trhák !!! blue, dík

  7. jako sprůůjem a nebo vodou po holení? Mě stačí běžný Anzínem, adidas, a po holení Axe, ale… normální chlap by měl smrdět potem, cigárama a olejem s benzínem, ne??? :o)

  8. isabel envy včené nebo průhlednou se stříbrným vrchlíkem? :-)p. no nebud říkat proboha:-) taky jsem ji používala:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *