Jak v americkém filmu

Dnes jsem si pořídila bezpečnostní schránku v bance.Úžasný pocit, jak v americkém filmu, jdete s úředníkem do útrob banky / v mém případě bohužel útroby dost moderní/ a v samém centru nedění za dvojími bezpečnostními dveřmi řada otevřených trezorů a v nich stovky bezpečnostních schránek. Nádhera, vůbec nechápu, proč jsem se o tak nepopsatelně slastný pocit tak dlouho připravovala, přitom to příjde na pouhých 70.83 Kč měsíčně + DPH / 19% samozřejmě/.
Moje osobní bankéřka / to mám taky/ předodemkla schránku svým klíčem a já ji pak doodemkla / na druhý pokus, protože jsem tam rvala ten klíč obráceně/ a já otevřela mrňavá dvířka schránky….
Jsem moc spokojená, teď už si můžu sepsat i závěť, žádost o neresuscitaci, odkázat orgány / myslím své/ a přitom si být jista, že to všechno někdo v případě potřeby najde, což by mezi papíry doma nepřipadalo v úvahu.
Jak hezky já se dovedu uspokojit:-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Jak v americkém filmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *