Modrou? Nikdy!

A rozhodně ne drahou!!A tak už druhý týden vybírám a sestavuju obklady koupelny a taky dlažbu. Představu jsem měla, lesklá oranžová a do toho sem tam, jen tak sem tam prsk kobaltovou modř, ale jen sem tam, aby to nebylo moc nudné.
Prošťourala jsem všechny OBI, Baumaxy, Bauhausy, Hornbachy, Skladiště na Vršovickém nádraží, nic. Nakonec jsem ty své dlaždice snů objevila v Roudnici v prodejně Raka. Drahé samozřejmě, Rako je prostě drahé, ale, jsou to přesně ty barvy a ten lesk co jsem chtěla, navíc mají ke každým obkladačkám natištěné trhací letáčky s druhy, cenami a barvami všech obkladů, dlaždic, listel, bombátek a mozaiek, které k sobě patří, takže, prostě hračka:-)
A tak sedím už dva týdny nad šesti různými letáčky, smířena i s tím, že zaplatím za metr2 nejméně 350 až 400,-Kč, což při 15m2 obkladů a 7m2 dlaždic není zrovna málo.
Oranžovo-modrá?
Oranžovo-zelená?
Oranžovo-bílá?
Oranžovo-oranžová?
Oranžovo-okrová?
Ne, modrá:-)),nakonec to bude modrá, jediná barva, kterou kromě fialové opravdu nemusím, no a tak jdu mejlem objednat 5m2 tmavě modré, 5m2 vodově modré, 5m2 bílé, několik kusů bílé s dírama, několik kusů modrých kousků do těch děr, několik kusů svislých listel, 5m2 vodově modrých dlaždic a 2m2 dlaždic tmavě modrých. Ty mozaikové se přiobjednají až se postaví pult pro umyvadlo, tedy,pokud ten zedník vůbec pochopí, co vlastně chci.
Pokud to pochopí, vyfotím, pokud ne, budu kupovat jiné dlaždice:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Modrou? Nikdy!

  1. Heleno, jenže já vyšašila zpět jeden byt tady vedle za zdí a on si ho ten člověk moc hezky vymazlil a koupelnu tam mám oranžovo bílou a tak dělat další oranžovobílou na stejném patře mi příjde divný:-))))

  2. moje tchýně si udělala koupelnu taky z Raka a nakonec podlehla barevné kombinaci asi čtyř barev a zakončila to teplou žlutou podlahou…s bílými prvky umyvadla a vany to vypadá nádherně! Takže nezoufej a pak nám to vyfoť 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *