Poslanci dostanou na závěr odchodné ve výši 5ti měsíčního platu.

No, nekupte to:-)))Já bych to teda “koupila”, ale přesto mi nějak uniká smysl tohoto kroku.
Odchodné se přece vyplácí zaměstnancům v případě, že mají sjednánu pracovní smlouvu na dobu neurčitou a z nějakého důvodu, nikoliv z důvodu svého zavinění, dostanou výpověď. Třeba pro nadbytečnost, nebo proto, že se ruší podnik, jeho část, a tak podobně. Zaměstnanec, který má sjednánu pracovní smlouvu na dobu určitou, rozhodně při jejím vypršení žádné odchodné nedostane, prostě čas určený pro práci skončil a odchod.
Odstupné v jakékoliv výši pro poslance nechápu, protože jejich “pracovní smlouva”,budeme-li tomu tak říkat, byla sjednána na dobu určitou, od voleb, do voleb, na 4 roky + – pár týdnů. Rozhodně nemohou být zaskočeni faktem, že jsou najednou bez práce, tak proboha PROČ, když při platu 50.000 měsíčně /hehe/ to pro 200 lidí dělá cca 50 milionů???

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u „Poslanci dostanou na závěr odchodné ve výši 5ti měsíčního platu.

  1. JK, já nemám ráda lidi, kteří sami sebe shazujou, ať už vědomě, či nevědomě, nebo úmyslně. Nedělej to tady prosím, protože pokud tu uvidím ještě jednou toho “slizouna” tak Tě prostě začnu mazat, byť to považuješ za nedemokratické. Ono příliš demokracie taky škodí.

  2. Chápu, že mně nesnášíš, chápu, že mě nenávidíš, protože uznávám lidskost. Ale, i když se ti to nelíbí, s tímto článkem s tebou souhlasím na sto procent. Promiň, že jsem ti sem napsal a ušpinil blog, chtěl jsem ti to říci, možná vzhledem věku bych měl napsat, VÁM to říci, či lépe řečeno napsati.

  3. Ježiš to je furt ňákýho remcáni pro pár melounů… jen si představte, že je třeba potom už nikdo nezaměstná, no, a z čeho budu pak ty socky žít, chudáci … já bych jim dal aj 10tinásobek … ne, doživotní rentu 500 mega bych jim dal …… tak a du si vypláchnut hubu, bo tolik marasu co sem teď vypustil, to je hnus, ble …PS: Jsem volič ODS. To jako aby bylo jasno 🙂

  4. Po dnešní dávce debatě o politice mě štve, že prošvihnu ty volby, páč bych ty zelený volila..jsem zjistila, že nám stát zabavil statek :)) A když už jsou pro ty restituce :))

  5. Nu proč by ne 🙂 Vždyť náš stát na to má dost peněz, žee :))))) Je to zlodějna, ale co my s tím “obyčejní” smrtelníci naděláme? Nic..

  6. No protože jsou to všechno hospodářská zvířata:) Můj desetiminutový názor na české poslance mě stal u zkoušení nedostatečnou, ale tak krásně jsem si ulevila:)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *