Sbohem moje představo o volbě Zelených:-(

ČSSD by mohla ve volbách velmi těsně zvítězit….Poslední předvolební prognóza ukazuje vyrovnané šance ČSSD (28,5 %) a ODS (27,8%). KSČM má podle Factum Invenio 17%, zelení a lidovci cca 9.
No, mě se sice ještě nikdo neptal, neznám ani nikoho živého, koho by se někdo z nějaké průzkumné agentury ptal, ale i tak, tohle si netroufnu riskovat, takže představa, že bych si mohla dovolit volit Zelené, se zřejmě definitivně rozplynula.
Takže Zelení, snad příště, k té nové koupelně se mi víc hodí modrá:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 komentářů u „Sbohem moje představo o volbě Zelených:-(

  1. No, přece to, že ty jsi se rozhodla – pokud mě mé IQ tentokrát nepřechytračilo – dát sbohem těm, kdo ti jsou bližší ve prospěchtěch, kdo mají jako jediní šanci porazit ty, kdo jsou ti nejvzdálenější (abych nikoho nejmenoval a nedělal neoprávněnou reklamu – sakra, ty zvyky z jistého serveru se člověku zažerou pod kůži)

  2. Mo,já bych se nedivil. Už několikrát ukázal, že jeho pojetí presidentskéhoo úřadu není omezeno na roli ceremoniální figurky.Nicméně zároveň si myslím, že je příliš inteligentní na to, aby se o to pokusil příliš okatou cestou (tedy jmenováním Topolánka premiérem při vítězství ČSSD). Spíš bych v takovém případě očekával, že se pokusí na první pokus jmenovat někoho méně vyhraněného, koho nejmenuje premiérem, ale – v souladu s Ústavou – pověří sestavením vlády. Na to totiž již existuje precedens.

  3. Ono je to jedno. Pan president stejně pravděpodobně využije svého práva jmenovat premiérem koho uzná za vhodné on sám. Ústava mu toto právo dává – a že se vždycky hrálo na to, že toto je pouze formalita, to mu nevadí (jako mu to nevadilo doteď).Aby bylo jasno – to není nic proti němu.

  4. Mně s autem neladí, ani s tím vypučeným, ale s tím by neladila ani zelená:-), no hlavně, že s ním ladím já:-). Tak já ty ostatní lístky teda vyhodím cat:-)

  5. Mně s autem neladí, ani s tím vypučeným, ale s tím by neladila ani zelená:-), no hlavně, že s ním ladím já:-). Tak já ty ostatní lístky teda vyhodím cat:-)

  6. Jééé, to si mi udělala radost… a zcela na rovinu. Také jsem se po prozkoumáních stránek STEM vzdal své idei volit stranu, která je mi blízká svým programem… Zůstanu u osvědčené modré… mám obavy, že zejména z toho důvodu, že je proti ČSSD a ladí mi s autem ;o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *