” 3 “

Tak on to tu nakonec všechno vede nějaký kočk:-)a nebo se šéf Úřadu pro odhalování zbláznil a rozhodl se to odhalit veřejně.
Potřebujeme vůbec takový úřad? Potřebujeme úřad jako je NBÚ? Jak je možné, že dva tak zásadní pilíře se zbortí v době tak zásadní a tak krátce po sobě?
Může za to kočk, nebo soudce Berka? Nebo Barková? Kožený? Krejčíř? A nebo už Kubiceho prostě přestal bavit život a rozhodl se pro sebevraždu v přímém přenosu? A nebo se Kubice zlobí, že nedostal od nikoho ani jedny zlaté hodinky? Nebo je Krejčířův zahradník?
Nebo máte nějaké jiné vysvětlení?
Já tu mám pro dnešek toto http://cssd.unas.cz/

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „” 3 “

  1. No žijeme ve státě, který jsme jim dovolili vyrobit, třeba tím, že spousta lidí se na minulé volby vykašlala, i na ty předminulé, ale zas se jim nebylo tak moc co divit, protože to co tady předváděla ODS v roce 96 a 97 byl taky docela mazec.

  2. no to je jednoduchý, pan Kubice musel s pravdou ven, protože takhle ho nemůžou oddělat… teď by jasně potvrdili, kdo v tom má prsty… on si tím zachránil život. smutné.. kde to žijeme?

  3. btw Oaroubek ví z MHMP nejlíp, jaké smlouvy na pronájem Výstaviště a za kolik se s Kočkou dělaly a pokud jde o tu ekonomiku, ty atrakce jsou nesmyslně předražené a proto tam taky chodí čím dál tím míň lidí, což ovšem provozovateli moc nevadí s ohledem na cenu pronájmu:-)

  4. No hlavně tenhle pan Kočka, co se dneska zapřísáhal v TV, tak ten by nezabil už asi ani mouchu, bo se mu třesou ruce, nohy i hlas:-)

  5. Kočkováníno on ten pan Kočka je opravdu asi jedna z největších šedých eminencí v Praze, ale co by se od něj mohl Paroubek opravdu učit, to je ekonomie:)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *