Elán na koncertě ČSSD zřejmě vynechá hit Kočka

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) to jsem si fakt nevymyslela!!!Chystaný koncert Elánu pro ČSSD provází dohady, zda slovenská legenda zařadí na program svůj hit Kočka. Skladba by mohla vyznět dvojznačně vzhledem k probíhající policejní aféře, v rámci níž se na veřejnost dostala domněnka vyšetřovatelů, že by za vraždou podnikatele Mrázka mohl být organizátor Matějských poutí a funkcionář ČSSD Václav Kočka.

O tom, že se Elán chystá vypustit Kočku z programu, informovala sekretářka frontmana kapely Joža Ráže Karolína Halenárová Lidové noviny. Podle jejích slov hit v repertoáru “na 99 procent” nebude. Manažer skupiny Michal Čimera ale Novinkám sdělil, že o žádných úpravách na seznamu písniček neví.

“Bude to standardní koncert Elánu,” řekl Čimera. Na dotaz, zda se Eláni opravdu chystají vypustit svůj šlágr Kočka, manažer do telefonu odpověděl: “O tom nic nevím. Děkuji za rozhovor,” načež zavěsil.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *