” 0 “

Modona volí ODS………….a trvalo mi zatraceně dlouho, než jsem k tomuhle rozhodnutí, již nezvratnému, dospěla.
Při volbách v roce 1998 jsem ještě ODS volila, už ne moc ráda, ale volila, ale v roce 2002 jsem se raději rozhodla volit stranu sice již v té době nevolitelnou, ale mně blízkou, nejbližší, ODA. Tehdy jsem sice chtěla volit 4koalici, ale jak se to tak všechno stalo, prostě jsem volila ODA a tím potažmo všechny, kdo sedí v PS.
Pokud jde o ODS, ne, že bych ztratila paměť, nebo, že by mne v současné době nějak zvlášť oslnila. Naopak, vytýkám jí stále to samé, rozbředlost, nedostatečnou pravicovost, předposranost pokud jde o některé zákony z posledních let. Prostě, byla jsem vážně rozhodnuta volit Zelené a to zejména proto, aby si ODSv PS příliš moc nevyskakovala a taky aby si míň vyskakovali Lidovci, kteří mi vadí hodně. Bohužel v posledních týdnech se situace vyvinula tak, jak se vyvinula, preference dvou nejsilnějších se hodně vyrovnaly.
Pokud jde o ČSSD,vadí mi ta absolutní arogance moci. Vadí mi ministr Rath a taky mi začalo vadit chování ministra Jandáka, s kterým se znám velmi dobře osobně a o kterém vím, že je tak nenažraný peněz i moci, že sežere celou husu i s kostma. Vadí mi to pohrdání lidma jiných názorů, které nám dává den co den najevo premiér, vlastně ani nevím čí to je premiér, protože tento člověk v minulých volbách na nic nekandidoval, a jestli vím něco naprosto jistě, pak to, že nechci ten odulý arogantní obličej vidět každý den v televizi a nechci každý den slyšet ani ten hlas plný pohrdání.
Doma je nás, když to sečtu, 5 osob s volebním právem a v těch letošních volbách poprvé své hlasy nepošleme každý jiným směrem.
A já, ač jsem se dnes z Prahy vzdálila bez voličského průkazu, se tam zítra, nebo pozítří vrátím s tím volebním lístkem ODS

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „” 0 “

  1. Mně vadí arogance moci ČSSD, prostě. Jak proč jsem nevolila US? Kdy? teď? Minule? Volila jsem ODA protože kandidovala protože JÁ JSEM ČLENEM STRANY ODA, to jen, aby bylo jasno a jsem jejím členem, protože to je jediná pravicová strana,která tu existovala a kandidovala.

  2. A proč jsi jako majitelka domů, tuším, že jsi říkala 3 ?? , nevolila US ? Vždyt ti přeci jako jediný za vás bojovali. Pišeš, že nemáš ráda aroganci moci, tedy jen ČSSD. Ona ta arogance moci je i u ODS či Bolševíků. Jinak , jestli vyhrajete, gratuluji, má strana určitě nevyhraje, ach jó. Nenapsal jsem nic špatného , doufám. Měj se dobře,ahoj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *