K volbám přichází podle odhadů překvapivě hodně lidí

Volební účast ve volbách do Sněmovny je podle odhadů překvapivě vysoká. Z řady míst byla v pátek kolem 21. hodiny hlášena i 50procentní účast, v pražském sídlišti Krč se dokonce hlasování do pátečního večera účastnilo 55 procent oprávněných voličů z tohoto obvodu. ( převzato z Novinek)Hm, tak co to asi znamená?
Buď se nás nasralo opravdu hodně:-))
A nebo se nasralo opravdu hodně jich:-)
Těžko říct, uvidíme zítra. Nechci už raději nic předčasně předpokládat. Raději ne.
V každém případě, já to % voličů zvýším až zítra dopoledne:-).

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „K volbám přichází podle odhadů překvapivě hodně lidí

  1. no já teda slyším hodně nadávat jak na ČSSD, tak na ODS, ale lidi říkaj, že půjdou volit ODS, aby měl kdo ČSSD porazit.. snad to nejsou jen kecy.. asi začnu odlepovat myšičky do vyhlášení 🙁

  2. A že by vyhrály mimoparlamentní strany je bohužel utopie, bohužel, protože mezi nima nejsou ani ty svině komunistické, ani socani.

  3. Aby nakonec nevyhrály mimoparlamentní strany, to bych se snad i musel smát. Lidi jsou fakt moc naštvaní, jak na ČSSD tak na ODS, slyším to kolem sebe dost. Jsem taky zvědav, jak to dopadne, budu ale bohužel celej den v práci a tam máme zakázáno poslouchat rádio, tak se to dozvím až v deset večer, ach jo.

  4. No počký, ná víkendu já sem už od čtvrta, takžeji změněj mezi návratem z víkendu a novým odjezdem:-))))DOUFÁM.Ale beru to tak, že pokud se dostaví volit třeba 80% lidí a vyhráli by socani, asi by to bylo tak jak to má být. Pokud by vyhráli při 50ti%a kousek účasti, jako to bylo minule, tak by mě to štvalo!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *