Místo třešničky na dortu hovno

Dnes krátce po setmění, ještě před sečtením všech volebních hlasů, jsem vyslechla prohlášení na tiskové konferenci ČSSD.Možná to nebyla tisková konference ČSSD, možná to byla tisková konference Paroubka a tiše závidím všem, komu se podařilo ji neslyšet. Bohužel asi toho nebudou ušetřeni v následujících hodinách, či dnech.
Nevím, zda se Paroubek za rok svého vládnutí postaral o prosperitu republiky a nebo zda to jen jelo setrvačností, ale o co se bezesporu postaral je sprostota, absolutní politická nekulturnost, projevy skutečně hodné diktátora a domnívám se, že pokud byl někde někým označen za Musolliniho, měl by se člověk, který toto vyřkl Musollinimu omluvit.
Předpokládám, že Paroubek svým dnešním vystoupením nasral všechny slušné lidi a ti, kteří se s jeho bláboly ztotožňuji, nehodlám nadále za lidi považovat, protože míra vkusu (myslím vkusu obecně nikoliv toho mého) byla dnes překročena.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 komentářů u „Místo třešničky na dortu hovno

  1. Já ti dám překroutila!“(Tenisák – Mail – WWW) Vlo?eno 03.06.2006, 22:26:45Bohužel ten muž má pravdu, stačí koukat kolem sebe. “Tohle je tvůj komentář k článkuhttp://ravenek.bloguje.cz/337457_item.php. Názor o překrucování ať si každý udělá sám!

  2. Vyjádření k tomu, co jsi jinde nepochopila, nebo úmyslně překroutilaJe skutečně obdivuhodné, že přes neustálé masírování médií ve prospěch ODS a špinění premiéra, dosáhla ČSSD takové vítězství. Souhlasím s Paroubkem -až na několik slušných jsou novináři skutečně zaprodaná hovada. Ovšem, to, co předvedl Jiří Paroubek, myslím tim jeho proslov, bylo katastrofální, ostuda levice a pro případné předčasné volby zaručená prohra. Je tedy samozřejmé, že po případných předčasek vyhraje ODS. Navrhuji socanům Paroubka vyhnat, co jiného, že.Paroubek je duševní kripl, což prokázal při svým geniálním projevu, kterej snad měl v šuplíku po dědkovi. Tedy, levici ano, ale bez Paroubka.

  3. Za každé ne, ale tohle jsem slyšela třikrát a pokaždé to bylo horší a horší. Prostě tohle prase je moc na očích (a na uších).

  4. JKKdesi jinde, pod jiným nickem si se vyjádřil k té konferenci, že má Paroubek pravdu.Nehovořme o tom, koho považuju za lidma nebo nelida obecně, vzhledem k tvému prohlášení Tebe za lida nepovažuji a buď tak hodný, nechoď mi sem, budu Tě tak jako tak mazat ať to považuješ za demokratické nebo ne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *