Právě jsem se vrátila z Guns N Roses:-)

no opravdu až teď! Axl přišel hodně pozdě, ale zato to velmi slušně rozjel a taky nám popřál k tomu 3:0 :-))Jako předkapela Avanged Sevenfold, dost hodně dobrá, možná o ní v budoucnu uslyšíme stejně jako o předskokanech z roku 92 Faith No More.
No a pak se na Axla čekalo a čekalo a čekalo a čekalo. Asi se díval na fotbal nebo co, ale když konečně přišel, přečkalo to všechna moje očekávání, příjemně:-).
“Axl už je vlastně v Gunech sám…..” psaly všechny možné noviny ” jak to asi může vypadat…” No, tak vypadalo to tak, že Axl nikoho nepotřebuje, protože jeho hlas je absolutně nezaměnitelný a hlavně nenapodobitelný ( musím poctivě přiznat, že Slash mi ale chyběl se svou kytarou, kloboukem, věčně zapáleným cigárem a doutnajícími vlasy:-))
Těch 14 uplynulých let Gunsům nic neubralo, jen snad, Axl už neběhá tak rychle:-)
No a tu novou desku, která by se měla jmenovat “Chinese Democracy” a měla by snad vyjít už konečně ( po 10ti letém nahrávání) letos na podzim, tak tu si určitě koupím:-)
P.S. A jak mám ráda i ty Depecháky, tak musím říct, že proti tomu dnešnímu zážitku to byla v neděli hodně nudná “párty”:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Právě jsem se vrátila z Guns N Roses:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *