ASI by bylo opravdu lepší to zapálit!

Snažím se balit. Bohužel to není o balení klasickém,ale o přebírání tun nepotřebného odpadu, který jsem neměla v rukách nejméně 10 let.
Částečně jsem vyklidila ložnici. Tam Vám bylo věcíííí, úplně neznámých o kterých už vůbec nevím a nejmíň polovina z toho skončila v popelnici.
Dnes se rvu s koupelnou a WC. Vůbec jsem netušila, že mám tolik gumiček, skřipců a spon, neustále běhám do nějaké drogerie pro něco, čím bych si sepla vlasy, protože prostě nemám skřipce. Tak mám, asi 48 a 96 gumek. Dále jsem našla asi 10000 kusů čistítek uší, kdykoliv je hledám, jdu koupit nové. Zabalené nové zubní kartáčky, mýdla. Léky, že bych si s nima mohla otevřít lékárnů, pravda, některé jsou z první republiky.
Ručníky a osušky, nevím co s nima, protože mi nebudou vůbec nikam ladit.
A konečně poličky a různé slříňky, vynosila jsem je z koupelny a WC, protože TY NEDÁM a nanosila jsem tam ty z ložnice, protože ty dám. Výsledný efekt je momentálně ten, že mám předsíň zapranou nábytkem z koupelny, do kterého jsem zpět nacpala to, co PŘECE NEMOHU VYHODIT, ale budu to zase muset vyndat až ty skříňky poposunu vedle a naproti tomu v ložnici se mi vyrojila hromada věcí z těch skříněk odnesených do koupelny, kterou teď nemám kam dát.
Sednout ani lehnout už si není v tomhle bytě kam, aniž by si člověk nezarazil do zadku nějakou trčavou čarodejnici a podobné nesmysly a poponést cokoliv vedle se taky ještě nedá, protože je tam stále spousta cizích lidí a hlavně, všechno je nedodělané.
No a dole, o patro níž, balí stejně chaotickým způsobem Adéla:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „ASI by bylo opravdu lepší to zapálit!

  1. Helenko, já už se stěhovala mockrát, ale toto nemá obdoby:-) Normálně se člověk stehuje tak, že si ke dni X zabalí, pak to ještě týden dobaluje a z bodu A se přesune do bodu B. Já mám pod A zaprasený prachem z bodu B, který sousedí s bodem A, přičemž bod B je rozvrtaný a já se v bodě A dnažím vytvořit zaprášené hromady k přemístění a ono furt nic:-(

  2. Jo, ven musím, pro flex lepidlo na obložení vany a bílou spárovací hmotu:-))))) V OBI v Roztylech už si s personálem po posledních 2 měsících tykám a mají tam super řízky, svíčkovou a meruňkové koláče:-))))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *