Když něco zvětšujete o pět čísel, dělejte to pořádně

Aneb svět plný maskáčů!Když jsem se před asi dvěma měsíci rozčilovala, že nejsem schopna sehnat na sebe značkové módní džíny, protože ty v mé běžné velikosti jsou anorektické a  pro koho to teda vlastně šijou??, odpověděl mi Filip vesele  no přece pro mladé:o)), no ne že bych se s tím smířila, ale, prostě, asi je to tak.
A pak to přišlo, MASKÁČE, prostě chtěl maskáře, protože já mám maskáče, Adam má maskáče, Adéla má maskáčovou sukni / kterou jsem ji neprozřetelně dala/, Jirka má maskáče, Pepa taky, prostě VŠICHNI UŽ MAJÍ MASKÁČE, jen Filip je nemá a přitom  celý svět a všechny obchody jsou plné maskáčů!.
Nedostaneš se do nich, pochop to proboha, všechno se šile malé a hlavně krítké do sedu, takže na hubené lidi! snažila jsem se nebýt stejně přikrá kecama o mladých. Marně, kdykoliv jsem přijela, následoval stejný dotaz  Koupilas mi ty maskáče?
A pak jednou u NewYorkerů jsem objevila jeden kus světlých XXL, prohlédla jsem je a usoudila, že budu potřebovat dvoje, ale, nebyly tam a tak jsem se vydala za obsluhou, abych položila dotaz  Míváte prosím i velikost XYZŽ? , hleděl na mě tak nechápě ten mladík, že jsem dodala  no prostě něco většího? . No prý nee, nějvětší normální velikost je přece XXL a všichni to víme:o). Zhodnotila jsem délku, jako jestli bude dost matriálu, usoudila jsem, že bude a tak jsem je koupila. Přivezla, vyzkoušel, pochopitelně byla potřeba ta ZŽ a pak jsem si to asi týden srovnávala v hlavě, pak jsem je na půl rozpárala, včetně pásku a všech poutek, na 5 pokusů jsem to porůznu stehovala a nakonec jsem je o těch pět čísel zvětšila.
Filip to přijal zcela samozřejmě a konstatoval, že je to nízké a jak to můžem nosit. Já jsem usoudila, že i TOHLE se klidně nosit dá a o tom, že se nemýlím mě utvrdily obdivné pohledy Adély a Káry a tichý dotaz  Jaks to proboha udělala????
Od té doby je snad ještě nesvlík, ovšem dneska, když jsem přijela, byla reklamace, objevila se jakási dirka Neudělalas to pořádně, o nic jsem to neroztrh!
No jo no, prostě, příště až něco budu zvětšovat, musím to udělat pečlivěji, protože jinak to prostě někde prdne:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Když něco zvětšujete o pět čísel, dělejte to pořádně

  1. Wow, před šikovností smekám :o) Za svůj vrchol považuju přišití knoflíku a Ty hned zvětšuješ ;o)

  2. IbONo, lidi co je nefasujou:-)) nebo nekupujou v Armyshopech je kupujou v NY:-) já teda do armyshopů nechodím protože mi to připadá hodně militantní:-) a krom toho, pochybuju, že by tam měli maskáče z vojáka XYZŽ:-). V NY kupuju často kalhoty Adamovi, protože ten zásadně nenosí džíny, a taky občas něco sobě, no a tak jsem tam koupila i ty XXL. No a že prdy? prostě už nemají kam povolit:-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *