Dobitá jak Varšava

Ono  to posilování není zas tak úplně od věci.

Vzpomínám si, že když jsem před už mnoha lety chodívala do posilovny pravidelně, po čase to rozhodně přineslo ovoce a 3 patra jsem vyklusala v pohodě i se zapálenou cigaretou:-). Jenže přinutit se někam chodit cvičit! Já se prostě přinutit nedokážu ani přesto, že mám posilovnu v ulici, asi 50 metrů od baráku.

Jako polámaný mravenec jsem už nejmíň 2 měsíce, ale předvčerem jsem si uvědomila, že když se večer po 350té pro něco ohnu, už to nebojí, z čehož dovozuju, že když se člověk v průběhu 2 měsíců 15000x sehne, aby něco zvedl ze země, časem to přestane bolet.

Nebývám už ani moc unavená v 10 večer přesto, že posiluju třeba od 8mi ráno. Včera jsem úplně vpohodě zvedla skříňku o které jsem si myslela, že ji neunesu, když jsem ji viděla předvčerem nést Pitrose.

Slézt 300x ze štaflí a sehnout se pro hromádku knih a vylézt s ní znovu na ty štafle taky nebyl takový problém a ta namožená pravá ruka klidně zvedne mezi palcem a ukazovákem i 3 police, a to jsem si myslela, že zvedne tak tak 2.

No zkrátka a dobře, ještě tak 2 měsíce a bude ze mne Rambo.

Akorát teda ten opičí chapavý palec co se mi vyrobil na pravé ruce, ten není moc pěkný, ale možná, že když mi na to dají na 2-3 roky nějakou sádru nebo ortézu, tak se to zas srovná do původní podoby lidské ruky:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Dobitá jak Varšava

  1. Hm, já si taky onehdy myslela, že denodenní tahání patnácti kilo na rukou musí zanechat nějaký pozitivní následy – a houby, mou prdel jsem na hrazdě stejně neudržela ani dvě vteřiny :))))

  2. ale každé cvičenímá cenu, jen když se u něj vytrvá. To znamená: musíš se stěhovat průměrně tak 3x za dva měsíce, jednou čtvrtletně vyplavat a tu a tam vyhořet (nebudu nelida, stačí tak jednou za dva roky).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *