Dnes ráno jsem tu řvala jak střelená kráva

no a někdy se to může vyplatit:-)

Budík jsem dnes měla nastavený na 3/4 na 8, protože bylo potřeba přeparkovat auto, které jsem večer nechala na rezervovaném parkovišti, ale nevím pročm, vzbudila jsem se ve 1/4 na 7(asi na mne někdo myslel:-), kouknu z okna, venku nádherné ráno a přímo před domem parkovací místo a tak jsem vypla budík, vzala klíče šla se přeparkovat a v půl 7 už jsem byla zase zavrtaná v posteli. Ani oko sem však zavřít nestačilo a už TO TU BYLO ZAS!

DUS,SUS, BUMBUMBUM, kladiva, sbíječka, třesoucí se okna. Pohlédla jsem na hodiny, fakt 3/4 na 7. Za 5 7 telefon " Máš číslo na majitele té firmy? Zeptáš se ho sama, jestli si dělá prdel, nebo to mám udělat já?" volá Adam. "Jo,jo, já sama."

Kdo by našel nějakou vizitku tady v tom bordelu, tak lovím v telefonu a snažím se vzpomenout si jakého operátora ten člověk měl a podle toho identifikovat číslo. 5 minut po 7 volá sousedka "Myslíte, že to myslej vážně? včera házeli celý den věci ze 4 patra dolů do kontejneru a teď už zase…….". "Já vím" já na to "VÍM VO TOM!"

Konečně jsem našla to číslo, byl to on, zvedl to a je na dovolené, náš rozhovor vypadal asi takto:

"To ste vy? To jsem já! Doprdeleprácekolikrátjsemzaposledníměsícříkalažetutenbordelnebudpředosmouránooooooooo????Dělátesizeměprdelnebojak?JestlimyslítežetotakahledostavítetaktosetedaŠEREDNĚPLETETÉÉÉÉÉ!!! Nadovolené?dětedoprdelesesvojídovolenou!!!"

Část adrenalinu odplavala, ale ještě to bylo málo a tak jsem vlítla na balkon a z 3 do 4 patra jsem hulákala "Semvámvčeraříkalaabysteminetřískalitímvýtahem!Vůbecnemátecojezditvýtahem,vůbectunemátecodělatbordelv7ráno!Nebudetetudělatbordelanipřesden,nebohotunebudetedělatvůbec!!!!! CHÁPETE ?"

Stáli tam 4 na tom lešení a výjimečně nic neříkali ani se neškebili. Prostě ještě před osmou ráno asi nikdy neviděli postřelenou krávu.

Udělala jsem si kafe a zapla monitor. Půl 8mé, volá Adam a strašně se směje "Takhle řvát jsem Tě ještě snad neslyšel:-))))))))))))))"

Půl 10té, zvonek zezdola, sousedka z baráku kousek odnaproti " Ty jo, co to bylo? tys řvala na celé Vršovice a vůbec Ti nebylo rozumět co to říkáš:-))))))))))))))"

10, zvonek, otevírám, za dveřma druhý majitel stavební firmy, nadechuju se……., je rychlejší " Nezlobte se moc prosím!! vyvezeme do kontejneru všechno z celého baráku co chcete, i všechno to co je u těch popelnic, nezlobte se!"

"Dobrá,dobrá" já na to "dole je asi 400 oken k vyhození a 500 dveří, na balkoně mám 300 pytlů suti a u těch popelnic to pak ještě koukejte uklidit!"

No prosím a pak, že v klidu se vyřeší všechno, HOUBY, klidně jsem to říkala asi tolikrát, kolik dní měl červenec!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 komentářů u „Dnes ráno jsem tu řvala jak střelená kráva

  1. Delnici ohromenim padli na zem, kazdej vzal pivaka a zacali hrat karty. Vsude klid a prace stala. Spat se mohlo do deviti a vsichni byli stastni. Pak zazvonil zvonec a pohadky byl konec.

  2. No, sama sem překonalavšechna svoje očekávání:-)))))))) a jak tak koukám, sem tam si to zopáknu, tak jednou měsíčně nejmíň, aby to tu trochu šlapalo:-)) Daleko? tys mě neslyšela řvát, to není možné:-)))))

  3. IbOJasně, jenže tady je k opravování všechno, nejprve se opravoval 3 měsíce byt v přízemé (tentýž člověk co teď tu půdu), strašné a postupně pár dalších, no a tak jsem už před lety stanovila pravidla a chci, aby je dodržovali stejně jako já i všichni ostatmí. Ta pravidla zní, bouchání od půl 9 ráno do 6ti večer, o víkendech NE. No a hulákala jsem i po svých dělnících, když to nedodržovali, i přesto, že bylo v mém zájmu, aby to bylo co nejdřív. Prostě bydlí tu lidi co chodí do práce, někteří chtějí spát aspoň do 8mi ráno, někteří zase už od 8mi večer a o víkendu chce mít snad klid každý, takže PROSTĚNEBUDOUTOTUTAKHLEDĚLAT:-)))))))))))

  4. sou asi všude stejný, dementi 🙁 nechápu, proč třeba popeláři jezdí v 5,30!! No a pak ti dementi klempíři začali tlouct a spravovat střechy v 6,59! Proč já šel v noci spát do podkrovního pokoje? :-/

  5. :-)))) když dneska začali se sbíječkou už před sedmou ráno přímo pod našima oknama a každej den mý drahocenný dovolený je to stejný, měla jsem taky chuť tu řvát, ale jsem ráda, že ten barák vůbec někdo opravuje, bo byl tak hnusnej, že se to už nedalo, že jim to i odpustím, hlavně když to tu bude k žití 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *