Umíte prudit ve správnou chvíli?

Ne každému to jde:-)

Dnešní den korunovala mega prudou slečna ze suterénu:-)

     V suterénu mám totiž takový úplně zrekonstruovaný byteček jehož nájmíček není vysoký a o byteček je tudíž poměrně velký zájem. Momentálně v něm už přes rok bydlí mladý muž a bílá velryba, kecám, jeho slečna:-) Slečna je pravda na moje gusto trošku zvláštní a tak ten nájemní vztah začal před rokem v červenci asi takto:

Slečna: "Potřebuju dva stoly, jsem totiž studentka." "Koupíte mi do koupelny zrcadlo?" Můžu tu bílou přemalovat na nějakou jinou barvu?Když si koupím barvu, kdy mi ji proplatíte?"

2 stoly dostala, zrcadlo taky, pokud jde o barvu, výstražně jsem zavrčela.

     I uplynul rok nájemní a tuhle vpodvečer mě potkal mladý muž před domem a vznesl dotaz, zda jim prodloužím nájemní smlouvu a já na to, že prodloužím, ale

"Počítáte s tím, že tu bude hrozný binec ( byteček je totiž oddělen dveřma, chodbou a dalšíma dveřma od dveří kotelny), bude se přestavovat ta kotelna, bude tam děsný smrad a binec, tuny prachu, taky se bude stavět nahoře a stavební výtah budete mít skoro před oknem, opravdu to chcete? Budou to nejméně 2 měsíce strašného bordelu za vašima dveřma!" a slyšeli to další 3 lidi:-)

Pravil, že nevadí, že vydrží, že v pohodě a zopakoval to když přinesl podepsaný dodatek ke smlouvě a znovu zhruba před týdnem když jsme se potkali a já se ptala, jestli se ještě neudusili tím čímsi uhličitým co se line z prostor kotelny,  Prý ne " je to OK", no tak jo, když OK, tak OK:-).

Dnes v podvečer ( jako by to ráno nestačilo) volá slečna a jestli prý může mít dvě prosby "No jen pros " myslím si a čekám jestli třeba potřebuje druhé zrcadlo, nebo co….

Sl." Tak za 1. bych chtěla poprosit, abyste koupila žárovku a vyměnila ji ve světle nad dveřma u nás před chodbičkou a za 2. bych poprosila, jestli by SE mohlo dole uklidit a nějak odstranit ten zápach."

Já " Jak uklidit, vždyť denně tahají z té kotelny metráky suti a kusy všemožných 100 let starých kusů kotlů a bojlerů! včera jsem tam byla, suť je napytlovaná, ale prostě tam je a ten ostatní odpad tam taky je, ale já nemůžu té firmě diktovat, kdy to má odvézt!, ale že to bude humus jsem pána upozorňovala, bohuže nic s tím nenadělám, pokud jsem doma, obcházím barák a zametám kde co po kom zbylo, víc opravdu dělat nemůžu, no a ten smrad, to je něco od síry, mrzí mě to!" na žárovku jsem úplně zapomněla.

Slečna " Nooo já studuju chemii, tak poznám síru, tohle nemá se sírou nic společného a mohl by teda někdo uklidit? Kdy vyměníte tu žárovku"?

Já " No tak já Vám to řeknu takhle, doplatek za služby za ten rok byl 4.200,- a já ho po Vás nechtěla doplatit, protože při uzavření smlouvy jsem myslela, že už budeme topit levněji plynem. Takže za 1. zajděte si do elektra a kuptu si za 20,- Kč žárovku, vybalte ji z krabičky, postavte se před tu objímku, zvedněte ruku, vyšroubujte tu starou žárovku a zašroubujte tu novou, paragon mi pak hoďte do schránky, já Vám tu dvacku přiúčtuju k platbám. Za 2., tu nájemní smlouvu jsme sice prodloužili do příštího července, ale přijedu domů v pátek a nemám vůbec nic proti tomu, abychom to ukončili k tomu pátku. JE TO JASNÉ?"

Slečna " No nezlobte se, Vy jste nějaká nazlobená……, já jsem jen chtěla tu žárovku a aby někdo uklidil:"

Já " SLYŠELA JSTE MĚ, NEBO NEMÁTE SIGNÁÁÁÁL? Nashle!" 

Slečna prudit ve správnou chvíli neumí,protože prudit ve chvíli, kdy chybí skoro celé patro baráku nahoře a je naházené v kontejnerech vedle domu a chybí kus suterénu a ten je všude po pytlích v suterénu a v přízemí, je opravdu pruda blbá:-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *