Sex kolem nás

Žiju v prostředí přesyceném sexem!Už druhý den se mi na monitoru ošukávají 3 mouchy:-(

Ale teď vážně:-))

Lidstvo je, zdá se, rozděleno na dva různé tábory, tábor asexuální a tábor sexuální / tam patří asi ti, jejichž je sex životním krédem, jak mi zrovna dneska řekl jeden známý, otázkou je  proč zrovna on, ale…:-) /. Nevím přesně na kolik je který tábor obsazený, nevím ani, zda neexistuje nějaký třetí tábor v kterém by se združovali ti, kterým je to jééédno.

Za starých časů se zdávalo, že víc asexuální jsou ženy a rčení  bolí mě hlava" se myslím dost zažilo:-). Dnes se čím dál tím časteji setkávám s tím, že hlava bolí muže / teda ne že bych se s tím setkávala osobně, i když i to se občas stane, ale myslím to obecně:-) /. Je to tím, že práce lidi vyčerpává natolik, že ztratili o sex zájem z únavy? Je to tak, že ženy dřív pracovaly víc než muži,protože občas v práci a pravidelně doma, zatímco muži občas v práci a doma vůbec, zatímco v době dnešní se pánové upracují už v práci?

Je sex vůbec důležitý v partnerském vztahu?

Dostaví se časem tam, kde absentuje nebo pokulhává na začátku?

Zhruba před rokem jsme tohle téma řešily s mou přítelkyní, které se zdálo, že je její přítel příliš vlažný na to, že jsou spolu 2 roky. Nedopadlo to dobře, k ní byl vlažný a víc ho zajímala erotika smsková s kýmsi jiným.

Před pár týdny se mne ptala jiná přítelkyně, zda myslím, že se to" časem zlepší a zájem jejího přítele o sex se zvýší.

Podle mého názoru sex v partnerském vztahu důležitý je / a můžeme tomu říkat třeba i že to je mé krédo/, ale pozor, mám na mysli sex oboustranně chtěný, ne ten jednostranně vynucovaný. Sex dělá nejméně 50% vztahu a pokud chybí, musí se těch 50% vyplnit něčím jiným a když nic jiného není, pak zbývá pouze sex jinde. Samozřejmě, že ze mne hovoří účastník sexuálního tábora:-)

No a abych to shrnula, vlažný přítel je sice lepší než přítel teplý, ale pryč s ním, protože časem  se to" rozhodně nezlepší, naopak, spíš se to zhorší a nikdo přece nezačíná žádný vztah s tím, že si chce odskakovat jinam.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *