Společný tón jsme našly ve slově “kretén”

Bohužel, bohužel v minulém týdnu se zase ukázalo, že se slušností se nedojde prostě nikam:o((, moderní je asertivita!Tak napřed Kooperativa třeba! V červnu sem praštil blesk do zařízení telecomu ( nyní do kyslíkového stanu O2) a vítr vyvalil vrata, takže se zlomil jejich mechanismus, vše v jednu noc, vše ihned nahlášeno pojišťovně.

Nebudu zdržovat. Za 3 dny po volá likvidátorka, já jí předávám tel. číslo na muže, který událost hlásil, nikdo už nezavolá. Červenec,srpen, září – desítky urgencí na to stupidní tel. číslo do Brna 105 105, odfaxované doklady a NIC.

Minulé pondělí dopoledne volá likvidátorka znovu, tedy znovu od června podruhé, patrně hned po snídani, med si ještě nestačila z pusy otřít, nu a že potřebuje nafaxovat ty doklady.

Nadechuju se aaaaa  Tostevycosemsvámamluvilavtomčervnuuuu? TO VY LIKVIDUJETE TU UDÁLOST? TO VY SI ZĚ MĚ DĚLÁTE PRDEL?"

Ještě lehce oponuje ve chvílích,kdy se potřebuju nadechnout a opakuje stále něco o těch dokladech…

 Takvysimyslítežesizeměbudetedělatprdel,žetupolezučtvrtrokupřesplot autohobuduurgovatnatomvašemdebilnímčíslelikvidaciškody?! NIC ŽÁDNÉ DOKLADY UŽ NEBUDOU!"

No, nevím jak je to možné, ale ve středu ráno  jsem měla na účtu skoro celé pojistné plnění, netuším jak to ta žena udělala, protože banku máme každý jinou.

V úterý mi volá jiná žena z Pražské Plynárenské a pro změnu říká ona všechna slova dohromady:o)), něco ve smyslu, že měla dovolenou a že mezitím někdo někoho obešel  a instaloval mi plynoměr bez smlouvy. Nevím nic, probudila mě:o)). Pak volá znovu, že smlouvu našla u jiné ženy a že ji za nás podepsal na základě plné moci Ing.Slavoj……….., který u nich do června pracoval,  a že si pro ni máme přijít, protože částka čtvrtletní zálohy ve výši 80.000,- Kč je už splatná.

Probudila mě dokonale,protože 80×4 je 320 a koks mě stál ročně 270 a proto se dělal ten plyn, aby to nestálo tolik. Lapám po dechu a žena kontroluje kw a podivuje se, že proč 80, když kotelny o 2x tak silném výkonu platí čtvrtletně 30, nicméně, smlouva je podepsaná a hotovo!

Proč? Tak to já Vám hned řeknu PROČ, protože ten Vás bývalý zaměstnanec Ing. Slavoj je totální KRETÉN, mluvila jsem s ním telefonem jednou v červnu a stačilo!"

Paní se rozetkla telefonními dráty:o)))  JO, to máte pravdu, to je teda KRETÉN I. kategorie!!! , tak víte co, já tu smlouvu hodím zpět na přepážku paní Kr. a Vy si tam v pondělí zajedete, ona Vám ji do té doby předělá.! A papa, mějte se hezky!!"

Je pondělí, já stále nejsem v Praze a tak se staženým žaludkem volám ženě Kr….. s kterou jsem ještě nikdy nemluvila, že je zádrhel a já tam dneska prostě nepříjdu:o((.

Jééééé dobrýýýýý deeeen:o)))))" nezačala špatně  to nevadííííí, stavte se až budete moct, je to tu u mě:o)))), pozítří? Nevadíííííí:o))".

No tak vida, někdy prostě stačí najít to správné slovo a  všechno funguje tak jak má:o) v Kooperativě to není slovo PROSÍM", ale slovo  PRDEL" a v Pražské Plynárenské to není DĚKUJI",  ale KRETÉN". :o)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *