Není výhled jako výhled

některý výhled NIC MOC. Pravda, v Praze, pokud nebydlíte na sídlišti, nebo v nějaké lepčí čtvrti u vody nebo na Ořechovce nebo na Hradčanech, výhledy nic moc

Z ústřední části mého původného bytu byl výhled taky nic moc, doprava na hlavní rušnou ulici, doleva na začátek parku, vpřed na hezký dům dole s restaurací ve které to večer cinká příbory a sklenicemi, obzvláště když je ještě teplo a jsou otevřená francouzská okna.

Ta druhá část bytu ke které teď přibyla ta nová část, výhled nic moc, tedy spíš nic, než moc, hnusná ulice vpravo i vlevo a naproti hnusný barák.

Karča má okno celou dobu do té hnusné ulice a taky naše kuchyň tam má okno, a tak má ten výhled zmáklý a říkávala, že ten chlap odnaproti co skoro nikam nechodí, furt sleduje v televizi Péčka a chodí po bytě nahej a jelikož o tom vždycky povídala bez známky nadšení, asi nic moc, myslela jsem si.

V pokoji se k oknu vůbec nedostanu, prostě jsem ten prostor zastavěla, taky na co chodit k oknu z kterého není žádný výhled, vedle u ložnice mám terasu a na tu když výjdu, vidím směrem doleva širokou prolukou mezi domy dokonce i stromy:-).

Dneska takhle kolem poledne bylo, sedím u svého psacího stolu a vyťukávám do klávesnice příkazy k úhradám, mimoděk kouknu doprava a FAKT, kousek ode mne v okně stojí úplně nahý chlap a telefonuje. Telefon v pravé ruce a dolní okenní rám cca 10 cm pod třísly, nicméně i přesto, že tak nízko pod třísly, krom nohou byl vidět celý, no nic moc.

Opravdu, nic moc výhled.

Zapomněla jsem, mám ještě okno z jídelny a z koupelny, na druhou stranu do dvorních traktů, hezké domy a stromy:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *