Bambusové?

Až na věky! 

Sdělením, že něco mi vydrží na celý život" už mě dneska nikdo neohromí, myslím, že všechno co mám už mi tak nějak vydrží.

Potřebuju žaluzie, to už je víceméně jasné, když předpokládám, že stejně kvalitně jako vidím já toho pána naproti,vidí on do oken ke mně, navíc on žaluzie má, dřevěné a nezastíněné, ale já nemám žádné.

Předvčerem přišel pán od pána od Filipa a že jde jako změřit ta okna, protože pán ho poslal, když to Filip chtěl.

Pán na mne vytasil asi 8 dřívek.pardon bambusů, různých barev od černé až po bambusovou, v šíři lamel možná 3 a 1.5 cm, z nichž se mi ani jedna barva nezdála vhodná k našim novým oknům, ale co naplat, nakonec jsem si jednu barvu vybrala, protože pán říkal, že víc barev není, protože se to barví už až v Číně a tady se s tím zkrátka a dobře nedá už nic dělat. Samozřejmě, že pronesl to  ty vám vydrží celý život", což mě v tomto případě nejen běžně nepotěšilo, ale trochu mě to i vyděsilo, protože ta barva………..

Oken mám v bytě 6, z toho 2 francouzské. Zastínění jednoho už jsem vyřešila podivným záclonovým závěsem z Ikey za 799,-Kč. Nemám sice ráda ani záclony, ani závěsy a taky je nikde v oknech nemám, ale přechodné období 2 měsíců,kdy jsem se měla v ložnici pohybovat  napůl nahá a napůl oblečená, se mi zdálo nutné nějak překonat. Závěsozáclona už tam asi zůstane.

Pan bambusový změřil dvě okna, ta u kterých se zastínění zdá nejakutnější nyní a přislíbil zaslat kalkulaci. Dnes ji taky poslal.

Takže 6 kousků bambusového stínění o rozměru cca 137×60 cm, které by byly namotnovány na 2 okna, by stálo 16 isíc a jakési drobné. Kdyby to velké pokojové okno bylo z plastu, stálo by zhruba stejně jako bambus na něj!

Možná,kdyby řekl, že vydrží na věky, tak bych do toho šla, ale na celý život? Moc drahé:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *