Být tak trosečníkem

aneb, co si vlastně vzít sebou na ostrov, kromě nejmilejšího:o) ?

Díváte se na Trosečníka? Já dívám a kromě toho, že při tom přemýšlím třeba nad tím, že ti lidí zhruba 18 hodin denně uvařují nad tím, co by snědli, a vůbec neuvažují třeba nad tím, že na noc by bylo dobré si založit si oheň, uvažuju nad tím, co vlastně člověk pro svůj každodenní život nezbytně potřebuje. Samozřejmě mám na mysli tuhle situaci trosečnicky navozenou, situaci, kdy když je opravdu zle, přileží vrtulník, nebo přijede loď:o)
Co potřebuju já? Bez čeho se neobejdu? Co bych si vzala sebou? Kterou jednu nejdůležitější věc?
Kafe je nesmysl, neměla bych mlíko, hrnek ani presovač.
Cigarety rovnou vypustím prostě bych musela přestat kouřit před ztroskotáním.
Computer taky k ničemu, moc písku, žádné dynamo a bůh ví jaké připojení:o)
Pesu by mi někdo snědl.
No a tím jsou vyčerpány veškeré moje evidentní závislosti, to je jasné.
Pak jsou věci, bez kterých bych se rozhdoně obešla, třeba řasenka, nakonec, jsem přece přírodní kráska:o)), krém na opalování a po něm a podobné nesmysly.
Takže teď věci, které prostě nezbytně potřebuju aniž si to uvědomuju:o).
Třeba šampon a kartáč na vlasy. Holící strojek a depilační krém, na obličej krém, mýdlo, zubní kartáček a pasta na zuby, pinzeta, nůžky na nehty, pilník.
Tak, tohle jsou věci, bez kterých se ve svém každodenním životě rozhodně neobejdu a když se hodně, hodně zamyslím nad tím, kterou z nich potřebuju nejvíc, bez ohledu na to, zda na tom ostrově semnou ještě někdo je, nebo není, jednoznačně si vybírám jako každodenní naprostou nezbytnost
zubní pastu.

A Vy? Kterou jednu věc byste si vzali sebou Vy?

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *