Sametoví vrazi II. ?

 Tak včera a dnes se nám staly dvě poměrně zásadní věci. 

Police vybalila výsledky akce Poker a poměrně dramaticky a potupně povalila na beton dálnice podnikatele Starku a některé jeho údajné komplice. Ty další asi zatkla někde ve větší tichosti, ale dnes už nám sdělili, že všichni skutečně skončí ve vazbě s ohledem na skutečnost, že s činností téhle partičky se spojuje až 35 vražd (říká mluvčí Kosinová).

Co se to děje tak najednou? Že by těmhle mocným skutečně zazvonila hrana? A podaří se policii dotáhnout celý Poker až dokonce a nebo to dopadne tak jako ve všech jiných případech, že tihle lidé budou po čase propuštěni z vazby s nálepkou  vrah", vyděrač", podvodník" a s touhle nálepkou budou donekonečna docházet k soudům, které je budou pro nedostatek důkazů znovu a znovu zprošťovat viny, aby je pak přinejlepším odsoudily za daňové úniky k 3-5 letům vězení?

Nebo se stalo to, že ti mocnější až nejmocnější se konečně dohodli s jinými mocnými a nejmocnějšími a mocní typu Starky už je nemohou ohrožovat? Každopádně byli pečlivější, tělo Krejčíře seniora se nikdy nenašlo. Konečně došlo i na ty z tenisových kurtů a od bazénu?

Sedí Jonák skutečně jen za toho svého medvěda?

No a ta druhá? Přes všechny údajně pozitivní dohody mezi parlamentními stranami Rath prý rozhodně nebude Ministrem zdravotnictví!! a snad ani ničeho jiného!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *