Asi stárne nebo co:o)

Filipa jsem viděla poprvé  jednoho 20.11.,  po jeho narozeninovém flámu,ale od těch dob nepamatuju, že bych ho někdy viděla 18.,19., nebo 20. listopadu:o)), a tak, ačkoliv jsem připravena na gratulace vždycky nejméně od 17., většinou uspěju až někdy po 21., ovšem, letos, letos jsme měli premiéru! Žádné narozeniny s kamarády, s prasaty na roštu, ale s manželkou!

Pravda, s dárky jsem moc neuspěla, ten štír je divnej" ,  ta kolínská voní úplně stejně jako voněla ta, co dal před lety Romanovi protože smrděla" a  ostatní zůstalo krom Dunhillek nějak úplně nepovšimnuto, takže jsem získala obrovskou inspiraci pro narozeniny příští – singl seskok z letadla, bez padáku:o)).

Včera jsme měli v plánu strávit den u vody jak bydlívají ty lodě, ale nezdálo se nám moc hezky, tak jsme to nechali  na dnešek, ale dneska už bylo tak hnusně, že by člověk psa do vody nenamočil a tak jsme skončili v jiné hospodě u stejné ale bližší vody a bez pes.

Vedle v jídelně někdo zrovna slavil 80  To jako, že bych měl vydržet ještě 35 let?" a oba jsme se shodli na tom, že to snad proboha asi ne:o))

Ale letos každopádně, na zdraví:o))

mochito

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *