Vánoce III.

Jak balíte? Teda myslím dárky:o) 

Dnes už máme 27.11., což znamená, že za měsíc už bude 3 dny po Štědrém dni a začnou jiné Vánoce, ne každému teda:o)). No prostě, za 27. dní ode dneška příjde ten Ježíšek, tedy den, kdy už musíte mít všechno připraveno a i chroničtí chaotici musí pomalu začít  balit dárky:o)), tedy myslím toho 24.12. odpoledne!

Přestože to nakupování nechávám až na poslední chvíli, nakupuju dárky vlastně ráda a vlastně ráda až v prosinci, protože ty co nakoupím dřív stejně daruju většinou hned, pokud jde o balení, tak to bytostně nesnáším!

Kdysi dávno, když jsme ještě dárky balívali v práci, kdejaký nešika mi nosil k zabalení své nakoupené nesmysly a hromady balících papíru, takže jsme nakonec dospěla k takové dokonalosti, že umím zabalit i hokejku tak, aby vypadala jako sada mýdel :o), btw, balili jste někdy hokejku?:o)))

Nejvíc ze všeho mi lezlo na nervy to popisování co je pro koho, protože na balíčkách to nikdy nikdo nemohl najít a takové ty přivěšovací cedulky mě štvou totálně, buď jsem zjistila až 24., že je nemám, nebo v poslední chvíli někam upadly a pak jsem nevěděla ani já čí je který dárek a tak jsem asi před 3mi lety způsob komu patří co" inovovala úplně zásadním způsobem".

Systém je založen na tom, že kolik obdarovaných, tolik druhů papírů (samozřejmě myslím pro domácí obyvatelstvo, dárky pro ty ostatní balím klasicky s cedulkou), příklad – Filip má dárky modré, Adam zelené, Adéla červené, Kára zlaté, Gremlini gremlinovské, atd.. Pravda, zpočátku moc nechápali a tak jsem to zdokonalila tím, že před nebo po večeři obdrží každý jako návod například čokoládový bombón zabalený ve svém papíru", nechápavější si pak mohou k balíčkům přikládat svůj vzorek:o)).

Letos jedu ve zlaté a stříbrné s odlišnými motivy, ovšem zatím teda mám jen ty papíry:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *