Aloein koncert Vánoční?

Tak jsme se včera sešli s Ještěrkou, Martinem a Štěpánem u Aloey na koncertě.


 

Přestože to psali, nevím, zda byl Vánoční, neb cizích řečí neumím, zato však musím konstatovat, že celý soubor ovládá přinejmenším angličtinu, španělštinu, italštinu a ruštinu.

No a pak už jsme šli do hospody  v které bylo teplo, zahuleno, malé porce tlačenky a hermelínu a svářo jaké jsme ještě nikdo neviděli ani nepili. Nakonec nám to uvěřila i ta servírka a Aloe ho nemusela zaplatit. Taky jsme nikdo nemuseli zaplatit jednu Colu s červeným která na lístku vyzbyla:o), až tak tam byli milí:o)

Nejvíc ze všeho mě potěšil Aloein kamarád Kráťa, který za námi přišel později a když mě Aloea chtěla představit tak řekl  Tebe znám z fotek z blogu!" což teda znamená, že letos jsem si ještě podobná. Moc milý hoch:o))

Aloe sice kolem půlnoci trvala na tom, že jí odvezu až domů a zdála se nezlomná, ale já byla nezlomnější a nenechala jsem se udolat ani argumenty  že zmrzne", že ji ráno najdou zavátou sněhem a ohlodanou vlky", což je vzhledem k času Vánočnímu nemilé, ale řekla jsem NE"!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *