Co ráda, to ráda:o)

Kdybych měla svého kuchaře, teda myslím takového co by furt neremcal, že musí vařit:o), neměl by to semnou moc těžké,úplně by stačilo, kdyby se naučil vařit svíčkovou na smetaně, gulášek, moravské vrabce se zelím a hovězí pfefer steak, pro ostatní jídla která miluju by stačilo někam zaběhnout. Ta ostatní jsou : Boloňské špagety, pizza se šunkou-sýrem-olivama a pálivýma papričkama, cheesburgery a čínská jídla-i ta vařená vietnamci:o).

Třeba pizzu můžu snídat každý den, ty špagety a chesse bych k obědu střídala a čínu můžu večeřet 360 dní v roce. Takže jak vidno, pokud jde o jídlo, vlastně nejsem vůůůůbec vybíravá, sním prakticky všechno.o)).

Mám ráda skoro všechnu zeleninu s výjimkou špenátu a pórku a nejlepší v zeleninovém salátu je třeba tuňák.

S ovocem to nemám tak jednoduché, ráda banány, borůvky, mango, vodní a žluté melouny, nektaríny, pomeranče jen vymačkané. Pak taky švestky naložené v koňaku a hrušková povidla na frgálech a v buchtách.

Ráda mléčnou čokoládu s oříšky a nebo mandlemi, taky s mátou a pomerančovou kůrou. Dorty od Sachera, nemyslím Richarda.

Miluju zinek:o)))))

K pití mám ráda všechny možné pálenky, ale můžu i Kubánský rum, zejména v Mochitu, zmrzlou jahodovou Margaritu, sekt a Martiny dry s vodkou a cibulkou.

Miluju zvířata, některá doma, většinu venku. Krávy jsou mi sympatické, ale bohužel nevadí mi je jíst. Nerada slepice, ani velké ani malé, jednak zaserou celý dvorek a to maso taky nic moc. Svá zvířata miluju naprosto nekriticky, možná kdybych měla svou domácí slepici odpustila bych jí i posranou postel:o)).

Pokud jde o barvy, pak černou a bílou. Pokud jde o materiály, pak bavlnu a všechno přírodní a nekousavé.

Miluju hudbu, skoro všechnu s výjimkou dechovky, coutry jedině když jsem ve Woodstoku:o)).Z vážné nejradši Novosvětskou.

Miluju teplo a moře, moře proto, že je tak obrovské, má tolik kouzel a je naprosto neuchopitelné a nebezpečné. Ze zemí Itálii, pak různé ostrovy na kterých je teplo i v zimě a sním o Austrálii velmi silně.

Ráda adrenalin a proto se zítra pokusím nechat se proletět nad nočním městem, na konec března mám slíbený seskok bez padáku:o) a pokud se nechám z toho letadla opravdu vykopnout, je to už jen krůček k jumpingu.

Miluju všechny svoje závislosti, protože mě žádná z nich neomezuje a všechny mi dělají radost.

Miluju milovaného a mám ráda ty co mám ráda. Nabubřelce co si myslí, že sežrali všechnu moudrost světa, na všechno mají správný pohled a všechno vědí nejlíp, nechám ráda v jejich nabubřelém světě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *