Balancování III.

Nejblbější nákup roku 

Letos, ostatně jako každý jiný rok, jsem zajisté nakoupila spoustu kravin a taky megakravin, ale žádná z nich mě nenaštvala, až ty ubrousky co nejsou kravina, protože ubrousky člověk prostě potřebuje a tak.

Tyhle ubrousky" jsem koupila v Ikea (takže vlastně toto je i PFka pro catanu:o))), který bude mít radost a bude se mi smát), jsou jakože Vánoční, bílý podklad a na něm široké červené a užší zelené pruhy, prostě pružované ubrousky, koupila jsem dvě velikosti, velké a malé, hezké ubrousky co se mi hodily na Vánoce chalupové.

Že pouští červenou barvu a to velmi silně, jsem zjistila 24. vpodvečer, když jsem ubrousek rozprostřela na mísu pod čerstvě vysmažené řízky. Že pouští i za studena a i ty malé, jsem zjistila následující den, když jsem otřela Gremlinovi pusu.

No, tak fakt je, že nechodím moc reklamovat, u levných věcí mi to příjde jako totální nesmysl, ty dražší se mi moc nekazí a boty se přece ochodí:o), ale tyhle ubrousky, tak ty rozhodně reklamovat půjdu, ale ne kvůli 56 a 28 Kč, nebo kolik stály, ale kvůli tomu aktu samotnému. Jen, ještě jsem nepromyslela do detailu, zda tu vadu předvedu v prodejně na nějaké bílé povlečené posteli, bílém ubruse na nazdobeném stole, na hromadě bílých froté ručníků a nebo nějakému vedoucímu pracovníkovi na bílé košili, protože přece vo to de, ne o vrácení 84,-Kč, zabarvený řízek nebo dětský obličej, ale o to, že takovou pitomostí si můžete zničit bílé oblečení nebo ručně vyšívaný ubrus po babičce a to ani nemluvím třeba o celé pračce bílého prádla, kdyby se ten červený nesmysl omylem do prádla zamotal.

O tom jakým nesmyslným argumentem mě při té reklamaci namíchnou budu informovat:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Jak to vidím a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *