Jsme spolu šťastní, protože spolu nejsme….

nebo jak to vlastně je? 

Že má Topolánek milenku a že je to Talmanová, to už se ví někdy od května, prostě od voleb a nějak jsem si nevšimla, že by se svět zhroutil z toho, že se Topolánek zamiloval do jiné ženy a nezhroutil se nakonec ani z toho, že manželka předsedy nejsilnější politické strany kandiduje do Senátu za jinou úplně nesmyslnou a podivně podezřelou stranu. Nic se nezhroutilo, ani Ostrava, ani Praha, ani  sídlo ODS. Mimochodem provalila to tehdy Topolánková, možná si myslela, že na tomhle dojede až do Senátu, ale nestalo se, volby vyhrála ODS pod vedením toho nevěrníka.

No a co se to vlastně stalo? Stalo se, že muž T se zamilovat do  nové ženy T a rozhodl se, že opustí svou dosavadní domácnost v které byl zvyklý žít XY let,  že si zvykne na to,  jak stele postele nová T, jak vaří koprovku a gulášovou polívku, že bude žít v domácnosti s dvěma cizíma dětma, které do její domácnosti patří,  že se třeba znemožní před společnými přáteli a nakonec i před celým lidstvem a že možná bude muset i na Hradě vyslechnout nějaké zlé větičky.

Asi se rozhodl, že tohle všechno je míň strašné než by bylo strašné kdyby se měl svého současného bytí vzdát.

Asi je mu takhle prostě líp.

Někteří lidé se mají rádi a je jim líp když spolu nejsou. Někteří se mají rádi a je jim líp, když spolu jsou, tohle je asi ten druhý případ:o)

No a že se jedná o premiéra a o příklady? Tak pokud jde o mne, víc by mi vadilo, kdyby si premiér vybral Paroubka.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *