Některé dny mám pocit, že nároků na mne kladených je nějak moc

Začalo to už vnoci, kočk kdesi v areálu k třetí ráno tak vřeštěl, že jsem nabyla dojmu, že buď už mám na zahradě kočičí útulek a nebo se mu něco stalo a potřebuje první pomoc.Jsou to prej úžasná zvířata, která člověka odměňují svou vzácnou přízní, říkají milovníci koček. Hovno! Jsou to svéhlaví idioti, kteří nejen, že vůbec nikdy neposlechnou, ale když je v jejich vlastním zájmu voláte, ani se neuráčí ozvat. Zhruba po hodině jsem kočka ulovila zadním oknem, čuměl tam na mě z listí jako by mě viděl poprvé.

V 7.05 mě probudila smska znějící Zlato je ok, můžete to přivézt!", rozhlídla jsem se po pesách, byly všechny a znovu jsem usnula. Ta smska, jak jsem zjistila v 10, byla od paní Černé ze zlatnictví.

U kávy jsem si vzpomněla, že jsem včera slíbila odeslat mejl o nájemní smlouvě a tak jsem sedla k soustruhu, abych zjistila, že ještě stále nemám připojení a tak jsem se vydala po drátech (minulý týden je překousala myš) až na západ.

Bylo fajn, když jsem byla bez spojení, ten mejl co jsem měla poslat jsem mohla i zavolat, ovšem to, co se na mne vyřítilo v různých poštách, to už se nedalo pojednat ani telefonem a nedá se to ani zapamatovat a musela jsem potupně sáhnout po papíru a vytvořit si harmonogram do kterého od rána dělám za jednotlivé poznámky pomlčky za které připojuju další poznámky.

V 1 na mě neodbytně začala klepat Aloea:o)), aby mi stylem, Pane profesore, za minutu bude zvonit….!!!" připomněla, že mám volat Veronice do Paraplete, kde jsem přislíbila pravidelnou dobrovolnickou výpomoc. Za pomlčku jsem připsala Paraple.

Aby toho všeho nebylo málo, bloguje se zřejmě rozhodlo, že mám málo" a tak po celý den při každém pokusu napsat komentář vepisuju do okýnek BFLMP nebo BCDLG nebo podobné nesmyly, jako by nestačilo, že v tom druhém domácím compu stále znova a znova vepisuju do okýnek svůj nick a http, protože, nevím proč:o(.

No jo no, když se tak dívám na ten harmonogram, třeba bude v dubnu líp:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *