Pátek bude až v pátek

a jestli Vládu máme nebo ne, bude zřejmé až po sečtení PRO a PROTI návrhu

Nakonec prý to bude Vláda založená na podpoře těch "přeběhlíků", ale já pořád nějak nevím co to je ten "přeběhlík".
Jako přeběhlíka bych chápala člověka, který se nechal propašovat kamsi za nějaký spolek a pak z toho spolku odešel a přeběhl do spolku jiného, ale to se myslím nestalo a kromě toho, o Lidovcích, kteří nepodrželi Vládu předešlou, se taky nehovořilo jako o přeběhlících, ale jako o lidech neslučujících se s názory svého spolku, případně jeho vedení( ovšem Kalousek teď své korýtko dostal, takže žádný problém:-)))
Poslanci Pohanka a Melčák říkají nahlas a veřejně, že nabyli dojmu, že ČSSD by tuto Vládu podpořila rovněž, pokud by za to získala odpovídající množství koryt, takže možná, že tihle dva pánové jsou v rámci ČSSD jediní, kdo z pohledu voličů téhle strany, nikam nepřeběhli.
Nicméně dnes je středa a pátek bude až v pátek.
A že se taková případná Vláda nebude líbit panu prezidentovi z důvodu toho přeběhlictví?, tak s tím bych si hlavu nelámala, on bude pan prezident při své další případné volbě taky vděčný za každý odkudkoliv přiběhlý hlásek.
Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *