Valentýn se blíží!

A tak si prosvištíme vzorná manželství:o)

A co to vlastně je? Těžko říct, možná dvojice, které ač jsou spolu desítky let, mají si stále co říct, nenudí se spolu, stále po sobě touží takže nepotřebují nikoho z venku" a nebo  prostě jen dokáží prát svoje špinavé prádlo v soukromí nebo si dokonce přeprat úplně sami:o)
Každopádně ti slavní, nebo přinejmenším známí, to mají složitější protože jsou víc vidět, takže mají buď dobré prádelny a čistírny a nebo velmi tolerantní manželky:o))
Režisér filmu Řek Zorba  Michael Cacoyannis k soužití lidí říká, že  základem pro každý vztah ať už přátelský nebo milenecký je úcta k absolutní nezávislosti partnera", myslím, že to říká moc hezky:o)
No a tady máme malý přehled těch známých:

MichalDavid(46)
V listopadu oslaví 20 let manželství a stále si mají co říct.  Michal David a jeho žena, bývalá tenistka Marcela, rozená Skuherská, sázejí na otevřenost.
Je to hlavně o toleranci. Vážíme si jeden druhého. Vždycky si sedneme a věci rozebereme. Nikdy se nehádáme tak, že bychom spolu nemluvili nebo se nehezky oslovovali," říká muzikant.
Bono Vox (46)
Frontman skupiny U2  Bono Vox má ideální manželství. Aspoň podle světových žebříčků, na nichž se často objevuje jako jeden z nejlepších manželů. Svou ženu Alison si vzal před pětadvaceti lety a vychovávají spolu tři potomky. Společnými silami se angažují v boji proti hladovění dětí v Africe a zadluženosti zemí třetího světa. Za svou činnost byl Bono dokonce anglickou královnou povýšen do rytířského stavu. Dokonalý pár!
Janek Ledecký (44)
Příkladný manželský život vede i zpěvák  Janek Ledecký se svou ženou Zuzanou.
My už jsme spolu tak dlouho, že si ani přesně nepamatuju, kolik je to let. Mám pocit, že to letos bude dvacet…," řekl Janek. Jeho žena patří k těm, kteří se nerady ukazují ve společnosti, a manžela doprovází jen výjimečně. Bezproblémovému a klidnému vztahu to zřejmě jenom prospívá. Mají spolu dvě děti, Jonáše a Ester.
Daniel Landa (38)
Drsňák s věrným srdcem.  Daniel Landa je známý nejen jako muzikant, ale i díky téměř sedmnáctiletému manželství s Němkou Mirjam Müller. Seznámili se ještě v prostředí skinheadských kapel, dnes spolu pracují na muzikálech. Přestože se od sebe kvůli práci ani nehnou, stále se mají rádi a stihnou si užít i svých tří dcer.
Josef Abrhám (67)
Manželé na plátně i v životě jsou už léta  Libuše Šafránková a  Josef Abrham. Poznali se počátkem 70. let v Činoherním klubu, vzali se v roce 1976. Svůj spokojený vztah dokonce bránili i před soudem, když jeden bulvární deník vypustil pomluvy o jejich problémech s manželstvím a alkoholem. Zvítězili!
Jiří Bartoška (59)
V březnu oslaví herec a prezident Karlovarského filmového festivalu kulaté výročí. Po muži s velkým charismatem a sexy hlasem ženy šílí dodnes, on však již před více než dvěma desítkami let dal své srdce jediné – své ženě Andree, se kterou má dvě děti, Janka a Kateřinu. Kéž by dalším rokům vztahu obětoval tu svou věčnou cigaretu!
Mel Gibson (51)
Šílí po něm miliony žen, ale Gibsona to nechává chladným. Se svou milovanou Robyn Moore se potkal před 27 lety prostřednictvím křesťanské seznamky, dnes spolu mají sedm dětí! Domácí pohody si Mel váží. Jak by ne – jeho žena při něm stála, když se potýkal s alkoholem, a je mu oporou i po celosvětovém trapasu s rasistickou urážkou policisty.
 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *