Ano polygamii? No, jak se to vezme:-)

Jediná záchrana pro ženy je prý mnohoženství, poznamenal u mého článku Stínový vztah" Laco. I Roj se k tomuto tématu v tomto týdnu rozepsal.

No a co já NATO? Není to tak jednoduché Laco:o).

Před pár dny jsem slyšela ve Všechnopárty povídat o polygamii Aliho Amiriho a ten říkal, že žádný rozumný muž tam u nich, si druhou ženu nepořídí jednak proto, že přidružení další ženy musí odsouhlasit ta první (takto ovšem vzniká nebezpečí, že budete mít plný barák žen stejného druhu) a dále pak, se všemi ženami se prý musí zacházet stejně, takže například když manžel koupí jedné ženě auto, musí koupit auto stejných kvalit i všem dalším (nepraktické co?).

Jak už jsem se v nějakém komentáři zmínila, dobře vybraná druhá žena by mi nevadila :o), pokud říkám dobře vybraná, neměla by mít pochopitelně mé vlastnosti, musela by ráda a dobře vařit, muselo by ji bavit uklízet, umývat okna a žehlit, měla by chodit brzy spát, aby mě večer nerušila zbytečným krafáním a ráno by měla vstávat brzy a dělat pesám snídani, ale tiše! V zimě by mi mohla oškrabávat led z oken auta a taky mi to nastartovat, abych tam měla hned teplo:o).

Nicméně se obávám, že i kdyby měla všechny tyto klady a já bych ji měla ráda, špatně by ji snášel můj muž, protože jediná ženská jejíž přítomnost snese, jsem já.

No a máme tu druhou variantu – více mužů ( to už sice odporuje Lacově teorii, nicméně Roj si ve své úvaze pohrává i s touto myšlenkou) a ta na sebe nabaluje problém  nedostatku inteligentních mužů", pozor, nemám na mysli těch přechytřelých-takových je myslím nadbytek. Pokud by se takový dal sehnat, dva i více můžu v domácnosti by mi nevadilo. Pochopitelně by museli oplývat různými klady, například ochotou vařit, uklízet, atp:o) a domnívám se, že kdyby se výběr podařil, byl by spokojený i můj muž, protože by si ty domácí práce mezi sebe rozdělili, nakonec určitě ho moc nebaví ani to škrabání skel a startování auta a otevírání brány a večer by si spolu mohli povídat, když já například bloguji:o)

Taky bychom mohli s mým mužem jet občas společně na dovolenou, když by tu byla další zodpovědná osoba, která by pohlídala pesy a kočk.

Jenže, co s nimi v případě špatného výběru? No já bych navrhovala zároveň s polygamií i vyudování burzy ( něco jako obchodování s cennými papíry), mohlo by se k tomu vytvořit ministerstvo polygamie a ta burza by spadala pod něj, protože jinak by se mohlo stát, že by se za nějaký čas přeplnily útulky.

No a nakonec tu máme problém nejzásadnější! Vzhledem k tomu, že většině například českých rodin tak či onak šéfujou ženy, byly by to pravděpodobně ony, kdo by rozhodoval o tom, zda jim jako další člen rodiny přibude žena a nebo muž a obávám se, že takto by polygamie nic nevyřešila, protože na volném trhu by zůstávalo více volných žen než je jich doposud:o))

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *