Nevíte co máte? Vstupte do politiky, dozvíte se!

A co kdysi Lidovecky prosazované 3x a dost?Zdá se, že se mezi námi najdou jedinci, kteří vůbec netuší, že jsou vlastně velmi bohatí. Zřejmě to opravdu netuší, protože kdyby ano, nikdo by jim to nemusel říkat, nebyli by celí překvapení poté, co se to dozvědí a kdyby nebyli celí překvapení, byli by lépe připraveni.

Když se panu starostovi, krajskému zastupiteli,senátoru, předsedovi a ministrovi Čunkovi vyskytl" první peněžní problém, bylo mi ho fakt líto, nepříjemná situace, člověk se ocitne v tolika neznámých postaveních, že určitě ani neví čí je, natož aby počítal zlaťáky, ale když začal po pár dnech blekotat stejné nesmysly jako Gross, tak to už mě lehce namíchlo.

Určitě se dá pochopit, a každému z Vás se to občas stane, že si myslíte, že máte v peněžence dvě stovky a najednou jsou tam čtyři a Vy ne a ne si uvědomit, kde se tam ty druhé dvě vzaly. Nebo naopak si myslíte, že tisíce máte dva a on je tam jen jeden. No mně se to občas stane a kdyby někdo trval na tom, ať to vysvětlím, opravdu, ale opravdu bych nevěděla jak, ale pokud jde o nějaké ty větší peníze nebo investice, myslím si, že pokud se jedná o finance v řádkách milionů nebo desetimilionů, každý normální člověk ví jak k nim přišel, kam je investoval a jak mu případně přibyly nebo ubyly. Když říkám v desítkách, nemyslím tím ve stovkách a když říkám normální člověk, nemyslím tím Paris Hilton, která chudinka ten přehled mít vpodstatě nemůže:o).

V případě shora jmenovaném se napřed hledaly milionky, pak ještě jeden půlmilionek, všechno se to našlo a kde se to vzalo, to se vysvětlovat nebude, protože  jsou to peníze získané ještě před vstupem do politiky a nikomu do toho nic není". No dobrá, hlavně že je to aspoň MÁ DÁTI – DAL, taky se nakonec přišlo na to, že ten úplatek-neúplatek, prostě ty peníze uložené do banky v den jejího krachu, práskla anonymně opravdu zhrzená sekretářka.

Ovšem najednou BUM, máme tu chatičku, malinkou, nenápadnou, pro prodej oceněnou na půl milonku, chatičku nejprve prodanou panu Čunkovi, posléze prodanou Čunkem-Čunkovi, chatičku ke které se váží opět nějaké transakce se společnostmi a dluhy a co čert nechce, zase je to jakási stavební firma, aj, aj aj….

No nakonec přečtěte si a posuďte sami http://www.novinky.cz/domaci/cunek-ma-dalsi-problem–cast-chaty-v-jesenikach_109683_dl6ke.html

Já si teda myslím, že už dost jako, ne?

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *