Porušili životosprávu a vo to de!

Pokud byste se nějak vážněji zabývali tím, cože se to vlastně stalo v naší" fotbalové reprezentaci, co je důvodem toho skandálu,který už dva dny plní titulní strany novin, pak vězte, že porušili životosprávu před dalším, středečním zápasem s Kyprem, protože před zápasy a to ví každé malé dítě, se musí odpočívat, jíst zdravě, nepožívat a nesouložit.

Co se vlastně stalo? No pár chlapců z naší reprezentace se po prohraném zápase s Německem poněkud odvázala, do hotelu Praha si přivedla děfčata a malinko se slavilo. Na životosprávu se zapomnělo a tak hoši dostali milionovou pokutu a asi i důtku s výstrahou, někteří určitě mezi nedělí a středou nespěchali domů, aby nebylo i hůř :o).

Pochybuju o tom, že vnoci v hotelu Praha se odehrálo něco mimořádného nebo zvláštního a zajímalo by mne, jestli by se o tom vůbec někdo dozvěděl, kdyby jako poražení odjížděli Němci, ale to už se bohužel nedozvíme.

Nikdy se to nedozvíme, tady u nás se přece do hrdinů nekope, ovšem prohry se neodpouští.

Takže hoši, ve středu se fakt snažte, aby Vám ještě nepřišili i vlastizradu:o)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *