Potřebujeme novou revoluci, nutně!

Ať kouknu kam kouknu, všude samá sámoška, prodejny pro kindry, na slušný obchod člověk vpodstatě nenarazí a když jo, nedá se poblíž zaparkovat.

Nevím co se to s těmi prodejními místy v posledních letech stalo, ale je to hrůza!
Ať jedu kudy chci a cestou minu 586 obchodů, je 300 z nich Vietnamská večerka, 50 Česká večerka, 86 herna, 50 bazar s dětskými věcmi, 50 obchod s dětskými věcmi, 30 lékárna, 5 mlékárna, 20 sekáč a 10 forsáč, ve zbývajících prodávají buď nové nebo kradené mobily.
To takhle krátce po revoluci, to byla doba, kam jste koukli, všude samý sex shop, nesli jste si věci do čistírny do které jste byli zvyklí chodit 20 let- sex shop, bývalá zelenina – sex shop, lékárna – sex shop, zkrátka a dobře ať jste potřebovali vyčistit šaty, koupit si mrkev nebo aspirín, nakonec jste skončili v posteli.
Pokud dneska hledáte sex shop, vemte si sebou hadry co potřebujete vyčistit, síťovku na nákup zeleniny i ten předpis na Algiiiifééén!
Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *